Burza práce - Přijmeme zaměstnance

Česká asociace sester neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.

mediJob Inzerce

zdravotní sestra

Datum:19.05.2024 v 13:52
Místo/funkce:zdravotní sestra
Pracoviště:ambulance gynekologie
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Hledám zdravotní sestru do ambulance gynekologie na zkrácený úvazek v dopoledních hodinách cca 7.30-14.00 2-3 dny týdnu mimo pátek, vhodné pro důchodový věk. Znalost PC a odběry krve vítány
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Klidné pracovní prostředí v centru města, mzda dohodou.
Poznámka:Zdravotní sestra do gynekologické ambulance
Kontakt:E-mail: Rajnochtomas@seznam.cz
Tel.: 725338519

Zdravotní dětská sestra v ambulanci alergologie

Datum:19.05.2024 v 11:01
Místo/funkce:Zdravotní dětská sestra v ambulanci alergologie
Pracoviště:Ambulance alergologie
Region:Moravskoslezský kraj
Kvalifikační předpoklady:- SŠ/SOŠ nebo VOŠ/VŠ vzdělání v oboru všeobecná nebo dětská sestra - zkušenosti s prací v ambulanci výhodou
Jiné požadavky:- pozitivní přístup k práci s dětskými pacienty
Co nabízíme:- Plat: 35 000 - 40 000 - příspěvek na stravné - pouze ranní směna - vlídný přístup
Poznámka:- kombinovaný úvazek u OSVČ (Mudr. Anežka Dědková) 24h/týden a NsP Agel Nový Jičín 16h/týden - nástup možný od 01.06.2024 - životopisy zasílejte, prosím, na e-mailovou adresu anezka.dedkova@seznam.cz
Kontakt:E-mail: anezka.dedkova@seznam.cz
Tel.: 607977342

Dětská sestra PLDD ordinace - Praha 10 (Vršovice)

Datum:17.05.2024 v 22:26
Místo/funkce:Dětská sestra PLDD ordinace - Praha 10 (Vršovice)
Pracoviště:Praha 10
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Hledáme dětskou sestru do ordinace PLDD na Praze 10 (Vršovice). Plný úvazek (35 hod/týden). Originálně pojatá, prostorná ordinace s moderním vybavením a zázemím. Náplň práce v ordinaci: organizace provozu ordinace objednávání vakcín a léků práce s lékařským programem odborná péče o malé pacienty, očkování OOP zajištěny
Jiné požadavky:empatický a přátelský vztah k malým pacientům, spolehlivost, pracovitost, samostatnost a profesionalitu.
Co nabízíme:Mzda: 40 000 Kč čistého/měsíc Náborový příspěvek 40 000 Kč čistého! Kvartální odměny Roční MHD kupon zázemí stabilní rodinné společnosti, 5 týdnů dovolené, 3 sick days, interní vzdělávací akce a kongresy, možnost rekreace ve firemních nemovitostech (Čechy a zahraničí) interní tábor pro děti a rekreace, 5 000 Kč / ročně na vzdělávání.
Poznámka:Nástup dohodou
Kontakt:E-mail: kariera@vseobecnylekar.cz
Tel.: 773545225

Dětská sestra PLLD na zástup - Praha 10

Datum:17.05.2024 v 22:21
Místo/funkce:Dětská sestra PLLD na zástup - Praha 10
Pracoviště:Praha 10
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Hledáme dětskou sestru do ordinace PLDD na Praze 10 (Vršovice) na zástup červenec-srpen. Originálně pojatá, prostorná ordinace s moderním vybavením a zázemím.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Odměna: 400 Kč čistého/hod
Poznámka:zástup červenec-srpen, možnost další spolupráce
Kontakt:E-mail: kariera@vseobecnylekar.cz
Tel.: 773545225

všeobecná sestra u praktického lékaře

Datum:17.05.2024 v 19:22
Místo/funkce:všeobecná sestra u praktického lékaře
Pracoviště:praktický lékař pro dospělé
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost dle zákona
Jiné požadavky:vstřícnost, milé vystupování, pečlivost
Co nabízíme:hledám sestru do ambulance PL v Praze 4 - metro C, ordinace je vybavená POCT přístroji (CRP,INR,FOB,...) EKG, TK holter, systém Smartmedix - zaučení snadné. Dopolední ordinace, 1 den odpoledne, 5 týdnů dovolené, plat 40 000 Kč.
Poznámka:nástup dle domluvy
Kontakt:E-mail: jana.mokrisova@email.cz
Tel.: není uveden

ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA

Datum:17.05.2024 v 14:42
Místo/funkce:ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA
Pracoviště:MUDr. Kuvík Petr - Privátní stomatologická ordinace
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme ZDRAVOTNÍ SESTRU/ ZUBNÍ SESTRU/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKU do privátní stomatologické ordinace Praha 2 u Nám. Míru. Požadujeme vzdělání v oboru, práce je vhodná i pro pracovité a milé absolventky po zdravotnické škole nebo studentky dentální hygieny, praxe na stomatologii není podmínkou, čtyřruční asistence, práce s mikroskopem, příjemné vystupování, pečlivost, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti.
Jiné požadavky:ZDRAVOTNÍ SESTRA/ ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA - vhodné pro absolventky
Co nabízíme:Výborné platové podmínky, profesionální růst v oboru. Zaměstnanecké benefity. Praxe není nutná, rádi vše zaučíme. Práce v malém rodinném kolektivu pouze s jedním lékařem. HPP od pondělí do pátku (kratší pátky) a volné víkendy nebo dle dohody ev. i DPČ - zkrácený pracovní úvazek. Možnost NÁBOROVÉHO PŘÍSPĚVKU 15 000,-Kč. Nástup možný ihned.
Poznámka:V případě zájmu zasílejte CV + foto na e-mail: pavla@kuvik.cz nebo volejte pro bližší informace na telefon: 605 379 350
Kontakt:E-mail: pavla@kuvik.cz
Tel.: 605 379 350

Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / praktická sestra

Datum:17.05.2024 v 12:03
Místo/funkce:Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / praktická sestra
Pracoviště:Vinohradská 1201/159, Praha 10
Region:
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme praktickou zdravotní sestru, ženu či muže na HPP. Praxe u lůžka výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy, ve všem Vás rádi zaučíme.
Jiné požadavky:Pozitivní vztah k seniorům, pečlivost a vstřícnost. Základní dovednost s PC (Word, Excel).
Co nabízíme:Po zkušební době možnost výdělku až 43.000,- Kč., samozřejmostí jsou příplatky za noční, víkendy, svátky; další finanční benefity. Příjemné pracovní prostředí se zahradou a výborné zázemí. Přátelský kolektiv, podpora vzdělávání a osobního rozvoje. Možnost přespání pro mimopražské. Vzhledem k počtu klientů je nadstandardní personální obsazení ve směnách.
Poznámka:Ve spolupráci s týmem zkušených lékařů, zdravotních sester a jiných odborných pracovníků se budete podílet na odborné zdravotní a sociální péči o naše klienty.
Kontakt:E-mail: hagibor@kehilaprag.cz
Tel.: 226235251

Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / všeobecná zdravotní sestra

Datum:17.05.2024 v 12:00
Místo/funkce:Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / všeobecná zdravotní sestra
Pracoviště:Vinohradská 1201/159, Praha 10
Region:
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme všeobecnou zdravotní sestru, ženu či muže na HPP. Praxe u lůžka výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy. Ve všem Vás rádi zaučíme.
Jiné požadavky:Pozitivní vztah k seniorům, pečlivost a vstřícnost. Základní dovednost s PC (Word, Excel).
Co nabízíme:Po zkušební době možnost výdělku až 55.000,- Kč., samozřejmostí jsou příplatky za noční, víkendy, svátky; další finanční benefity. Příjemné pracovní prostředí se zahradou a výborné zázemí. Přátelský kolektiv, podpora vzdělávání a osobního rozvoje. Možnost přespání pro mimopražské. Vzhledem k počtu klientů je nadstandardní personální obsazení ve směnách.
Poznámka:Ve spolupráci s týmem zkušených lékařů, zdravotních sester a jiných odborných pracovníků se budete podílet na odborné zdravotní a sociální péči o naše klienty.
Kontakt:E-mail: hagibor@kehilaprag.cz
Tel.: 226 235 251

Všeobecná sestra na Oddělení intervenční kardiologie - IKEM

Datum:17.05.2024 v 10:39
Místo/funkce:Všeobecná sestra na Oddělení intervenční kardiologie - IKEM
Pracoviště:Institut klinické a experimentální medicíny
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Klinika kardiologie přijme nového kolegu/kolegyni na pozici všeobecné sestry na Oddělení intervenční kardiologie. Budete mít na starost přípravu a asistenci u katetrizačních výkonů a péči o pacienty na denním stacionáři.
Jiné požadavky:- SZŠ/VOŠ/VŠ v oboru všeobecná sestra - Aktivní a pozitivní přístup k zadaným úkolům - Schopnost týmové spolupráce - Potěší nás specializace ARIP, není ale podmínkou.
Co nabízíme:- Superspecializované zdravotnické zařízení vybavené nejmodernějšími technologiemi - Špičkově vybavené pracoviště a adaptační proces pod vedením kvalitních školitelů - Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok - 5 týdnů dovolené a 5 dnů osobního volna - Výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb - Výhodné stravování přímo v IKEM - Možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM - Ubytování pro mimopražské uchazeče
Poznámka:Nástup je možný ihned nebo dle dohody.
Kontakt:E-mail: alena.balazova@ikem.cz
Tel.: 722982719

Všeobecná sestra na Oddělení arytmologie - IKEM

Datum:17.05.2024 v 10:36
Místo/funkce:Všeobecná sestra na Oddělení arytmologie - IKEM
Pracoviště:Institut klinické a experimentální medicíny
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Preferujete pracovní dobu od pondělí do pátku (ranní a odpolední směny) a nechybí Vám aktivní přístup k práci? Do stabilního kolektivu arytmologických sálů hledáme spolehlivou kolegyni či kolegu na pozici Všeobecná sestra. Možná hledáme právě Vás! Ve Vaší kompetenci bude příprava a asistence u elektrofyziologických výkonů a implantací kardiostimulátorů a defibrilátorů.
Jiné požadavky:- SZŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra - Potěší nás praxe na jednotce intenzivní péče či specializace ARIP.
Co nabízíme:- Špičkově vybavené pracoviště a adaptační proces pod vedením kvalitních školitelů - 5 týdnů dovolené a 5 dnů osobního volna - Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok - Výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb - Výhodné stravování přímo v IKEM - Možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM - Ubytování pro mimopražské uchazeče
Poznámka:Nástup je možný ihned nebo dle dohody.
Kontakt:E-mail: alena.balazova@ikem.cz
Tel.: 722982719

VŠEOBECNÁ / PRAKTICKÁ SESTRA na odd. následné lůžkové péče v centru Prahy MZDOVÉ PODMÍNKY: 41 000 - 50 000 Kč, příplatky za služby, benefity

Datum:17.05.2024 v 10:09
Místo/funkce:VŠEOBECNÁ / PRAKTICKÁ SESTRA na odd. následné lůžkové péče v centru Prahy MZDOVÉ PODMÍNKY: 41 000 - 50 000 Kč, příplatky za služby, benefity
Pracoviště:Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi
Region:
Kvalifikační předpoklady:• Odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona
Jiné požadavky:• Spolehlivost, trpělivost a pracovitost • Pozitivní a vlídný přístup k pacientům, zejména seniorům • Práci ve směnném provozu s plánováním směn dle potřeb zaměstnance
Co nabízíme:• pracovní úvazek na 1,0 (zkrácené úvazky) • 3 dny in-dispozičního volna • 5 týdnů dovolené • MZDOVÉ PODMÍNKY: 41 000 - 50 000 Kč, příplatky za služby rozšířené pracovní volno pro zaměstnance NLP • odměny před Vánocemi a dovolenou, mimořádné odměny • dotované stravování v místní jídelně s možností širokého výběru celodenní stravy, • (obědy za 50,- Kč) • příspěvek na dovolenou 4 000 – 6 000,- Kč/rok • příspěvek na zdravotní, vzdělávací, kulturní, sportovní, aktivity v hodnotě 12 000,- Kč/rok • podporu a úhradu vzdělávání • příspěvek na nákup pracovní obuvi pro zaměstnance NLP • bezplatnou infuzní terapii na podporu imunity 3x ročně a bezplatné očkování proti chřipce • podpora rodinných příslušníků (hospitalizace rodinného příslušníka v přímé linii na lůžkách NLP se slevou 50% a infuzní terapie pro rodinného příslušníka v přímé linii se slevou 50%) • přátelské prostředí a teambuildingové akce • masáže • občerstvení na pracovišti • doplňkové pracovní oblečení • lokalitu v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností (pokud je volná kapacita, možnost ubytování a parkování v objektu nemocnice) • závodního lékaře v budově nemocnice • nástup dle dohody
Poznámka:Nabízíme pracovní pozici praktická / všeobecná sestra na odd. následné lůžkové péče v Nemocnici sv. Alžběty Na Slupi, s.r.o. v Praze, která získala jako 1. zařízení NLP v Praze titul „Podnik podporující zdraví svých zaměstnanců.“ Nemocnice zajišťuje následnou lůžkovou péči s rozšířenou rehabilitací. O pacienty pečuje tým specialistů lékařů, RHB pracovníků a specializovaného ošetřovatelského personálu. Naším cílem je dosáhnout zdravotního stavu pacienta, který mu umožní návrat do běžného života při dosažení co nejvyšší možné míry samostatnosti. Nemocnice poskytuje také ambulantní péči celé řady odborných lékařů.
Kontakt:E-mail: zdenka.svehlova@alzbeta.cz
Tel.: 732662718

PERIOPERAČNÍ SESTRA

Datum:16.05.2024 v 20:56
Místo/funkce:PERIOPERAČNÍ SESTRA
Pracoviště:Praha 6
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Jaké znalosti a dovednosti u nás uplatníte: • Odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 k výkonu povolání bez odborného dohledu • Praxi na operačním sále • Vysokou míru empatie k pacientům, pozitivní a vstřícný přístup, kolegialitu, loajálnost • Výbornou znalost českého jazyka slovem a písmem; alespoň základní znalost AJ • Počítačovou gramotnost, základní uživatelskou znalost MS Office
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Co nabízíme: • Špičkové technické zázemí v moderním zdravotnickém zařízení • Inspirující spolupráci ve stabilním, respektovaném a přátelském týmu lékařů a sester • Práci na plný nebo částečný úvazek od pondělí do pátku • Zajímavé zaměstnanecké benefity, zdravotní péči i pro rodinné příslušníky • 5 týdnů dovolené, 2 sick days ročně • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti • Vynikající dopravní dostupnost a moderní zázemí nové budovy Telehouse nedaleko stanice metra A Dejvická • Možnost nástupu dle dohody
Poznámka:Jsme soukromá rodinná klinika, která poskytuje komplexní zdravotní péči na té nejvyšší úrovni. V létě 2024 otevíráme oddělení jednodenní péče na lůžku (JPL), tzv. jednodenní chirurgii. Hledáte uplatnění svých profesionálních zkušeností? Máte alespoň základní znalost AJ? Staňte se členem týmu My Clinic a budete mít příležitost spoluvytvářet hodnoty špičkové moderní kliniky. Naše péče umožňuje věnovat všem klientům dostatek času a pozornosti. Vám nabízíme příležitost rozvinout Vaše nejlepší schopnosti. Poskytujeme profesionální lékařskou péči českým a zahraničním klientům, s důrazem na individuální přístup. Disponujeme moderním přístrojovým vybavením. Sídlíme v nových, architektonicky zajímavých prostorách budovy Telehouse.
Kontakt:E-mail: personalni@myclinic.cz
Tel.: není uveden

VŠEOBECNÁ SESTRA NA LŮŽKOVOU ČÁST

Datum:16.05.2024 v 20:54
Místo/funkce:VŠEOBECNÁ SESTRA NA LŮŽKOVOU ČÁST
Pracoviště:Praha 6
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Jaké znalosti a dovednosti u nás uplatníte: • Odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 k výkonu povolání bez odborného dohledu • Praxi na lůžkovém oddělení • Vysokou míru empatie k pacientům, pozitivní a vstřícný přístup, kolegialitu, loajálnost • Výbornou znalost českého jazyka slovem a písmem; angličtinu na komunikativní úrovni • Počítačovou gramotnost, základní uživatelskou znalost MS Office
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Co nabízíme: • Špičkové technické zázemí v moderním zdravotnickém zařízení • Inspirující spolupráci ve stabilním, respektovaném a přátelském týmu lékařů a sester • Práci na plný nebo částečný úvazek od pondělí do pátku • Zajímavé zaměstnanecké benefity, zdravotní péči i pro rodinné příslušníky • 5 týdnů dovolené, 2 sick days ročně • Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti • Vynikající dopravní dostupnost a moderní zázemí nové budovy Telehouse nedaleko stanice metra A Dejvická • Možnost nástupu dle dohody
Poznámka:Jsme soukromá rodinná klinika, která poskytuje komplexní zdravotní péči na té nejvyšší úrovni. V létě 2024 otevíráme oddělení jednodenní péče na lůžku (JPL), tzv. jednodenní chirurgii. Hledáte uplatnění svých profesionálních zkušeností? Komunikujete rád/a v angličtině? Staňte se členem týmu My Clinic a budete mít příležitost spoluvytvářet hodnoty špičkové moderní kliniky. Naše péče umožňuje věnovat všem klientům dostatek času a pozornosti. Vám nabízíme příležitost rozvinout Vaše nejlepší schopnosti. Poskytujeme profesionální lékařskou péči českým a zahraničním klientům, s důrazem na individuální přístup. Disponujeme moderním přístrojovým vybavením. Sídlíme v nových, architektonicky zajímavých prostorách budovy Telehouse.
Kontakt:E-mail: personalni@myclinic.cz
Tel.: není uveden

ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA

Datum:16.05.2024 v 18:51
Místo/funkce:ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA
Pracoviště:MUDr. Kuvík Petr - Privátní stomatologická ordinace
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme ZDRAVOTNÍ SESTRU/ ZUBNÍ SESTRU/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKU do privátní stomatologické ordinace Praha 2 u Nám. Míru. Požadujeme vzdělání v oboru, práce je vhodná i pro pracovité a milé absolventky po zdravotnické škole nebo studentky dentální hygieny, praxe na stomatologii není podmínkou, čtyřruční asistence, práce s mikroskopem, příjemné vystupování, pečlivost, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti.
Jiné požadavky:ZDRAVOTNÍ SESTRA/ ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA - vhodné pro absolventky
Co nabízíme:Výborné platové podmínky, profesionální růst v oboru. Zaměstnanecké benefity. Praxe není nutná, rádi vše zaučíme. Práce v malém rodinném kolektivu pouze s jedním lékařem. HPP od pondělí do pátku (kratší pátky) a volné víkendy nebo dle dohody ev. i DPČ - zkrácený pracovní úvazek. Možnost NÁBOROVÉHO PŘÍSPĚVKU 15 000,-Kč. Nástup možný ihned.
Poznámka:V případě zájmu zasílejte CV + foto na e-mail: pavla@kuvik.cz nebo volejte pro bližší informace na telefon: 605 379 350
Kontakt:E-mail: pavla@kuvik.cz
Tel.: 605 379 350

Všeobecná sestra - domácí zdravotní péče

Datum:16.05.2024 v 14:42
Místo/funkce:Všeobecná sestra - domácí zdravotní péče
Pracoviště:Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského (Nemocnice pod Petřínem)
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, praxi na lůžkovém oddělení min. 2 roky
Jiné požadavky:schopnost samostatného rozhodování a rychlého posouzení zdravotního stavu pacienta, profesionální vstřícný přístup k pacientům a vysokou míru empatie, trestní bezúhonnost
Co nabízíme:pracovní úvazek dle vašich možností, jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna (sick days), e-stravenka, příspěvek na náklady MHD, možnost ubytování pro mimopražské zaměstnance, služební telefon, zvýhodněné služby nemocnice (masáže, dentální hygiena, apod.), slevy v nemocniční lékárně, multiSport karta, kulturní, vzdělávací a sportovní akce pořádané nemocnicí
Poznámka:Do našeho malého kolektivu hledáme sestru s příjemným vystupováním, která bude spolu s námi dojíždět za pacienty do jejich domácího prostředí a poskytovat jim zdravotní a ošetřovatelskou péči na základě indikace ošetřujícího lékaře.
Kontakt:E-mail: kariera@nmskb.cz
Tel.: +420771280882

Všeobecná/Praktická sestra - Interní oddělení

Datum:16.05.2024 v 14:40
Místo/funkce:Všeobecná/Praktická sestra - Interní oddělení
Pracoviště:Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského (Nemocnice pod Petřínem)
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry
Jiné požadavky:zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, ochota učit se novým věcem
Co nabízíme:práci na akreditovaném pracovišti s moderním technickým vybavením, přátelskou atmosféru v prostředí menší nemocnice s dlouhou tradicí, krásné pracovní prostředí v historickém centru Prahy s možností parkování, možnost ubytování v areálu pro mimopražské zaměstnance, úvazek dle předchozí dohody, 5 týdnů dovolené + 3 sick days, příspěvek na stravování, podpora v odborném růstu a dalším vzdělávání, výhodné nabídky mobilního operátora, zvýhodněné služby v rámci nemocnice (masáže, dentální hygiena apod.), odměny k pracovnímu výročí, slevy na nákup v nemocniční lékárně, multiSport karta, kulturní, vzdělávací a sportovní akce pořádané nemocnicí, přístup ke kvalitní zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
Poznámka:Do sehraného kolektivu lůžkového interního oddělení přijmeme novou posilu na pozici Všeobecná/Praktická sestra, která se s námi bude chtít podílet na provozu oddělení a péči o pacienty. K dispozici vám bude tým zkušených lékařů, sestřiček a dalších zdravotníků. Lůžková část poskytuje diagnostiku a léčbu onemocnění v oborech všeobecné interní medicíny, kardiologie, gastroenterologie, geriatrie, diabetologie a angiologie ve spolupráci s dalšími medicínskými obory nemocnice. Vzhledem k velikosti nemocnice se brzy seznámíte s kolegy z ostatních oddělení, což umožňuje řešit záležitosti rychle a flexibilně.
Kontakt:E-mail: kariera@nmskb.cz
Tel.: +420771280882

Sanitář / Ošetřovatel / Pomocný pracovník - Žurnální služba

Datum:16.05.2024 v 14:38
Místo/funkce:Sanitář / Ošetřovatel / Pomocný pracovník - Žurnální služba
Pracoviště:Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského (Nemocnice pod Petřínem)
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., sanitářský/ošetřovatelský kurz nebo ochotu si jej doplnit
Jiné požadavky:slušné vstřícné chování a vystupování
Co nabízíme:pracoviště s moderním technickým vybavením, přátelskou atmosféru v prostředí menší nemocnice s dlouhou tradicí, krásné pracovní prostředí v historickém centru Prahy s možností parkování, možnost ubytování v areálu pro mimopražské zaměstnance, úvazek dle předchozí dohody, 5 týdnů dovolené + 3 sick days, příspěvek na stravování, podpora v odborném růstu a dalším vzdělávání, výhodné nabídky mobilního operátora, zvýhodněné služby v rámci nemocnice (masáže, dentální hygiena apod.), odměny k pracovnímu výročí, slevy na nákup v nemocniční lékárně, multiSport karta, kulturní, vzdělávací a sportovní akce pořádané nemocnicí, přístup ke kvalitní zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky
Poznámka:Do našeho týmu přijmeme novou posilu, která bude doprovázet pacienty na vyšetření, spolupracovat s ambulancemi a lůžkovými odděleními, pečovat o hygienu prostředí, zajišťovat transport biologického a zdravotnického materiálu aj.
Kontakt:E-mail: kariera@nmskb.cz
Tel.: +420771280882

Všeobecná sestra - Rehabilitační oddělení

Datum:16.05.2024 v 14:34
Místo/funkce:Všeobecná sestra - Rehabilitační oddělení
Pracoviště:Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského (Nemocnice pod Petřínem)
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry nebo praktické sestry,Zdravotní způsobilost,Trestní bezúhonnost,Ochotu učit se novým věcem
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Pracoviště s moderním technickým vybavením,Přátelskou atmosféru v prostředí menší soukromé nemocnice,Krásné pracovní prostředí v historickém centru Prahy s možností parkování,Možnost ubytování v areálu pro mimopražské zaměstnance,Pracovní smlouvu na plný úvazek Možnost i zkráceného úvazku (pozice je tak vhodná i pro sestry, které jsou nyní na rodičovské dovolené a chtějí zůstat v kontaktu s profesí),Motivující mzdové ohodnocení včetně osobního příplatku a příplatku za směnnost,5 týdnů dovolené + 3 sick days,Příspěvek na stravování,Podpora v odborném růstu a dalším vzdělávání,Výhodné nabídky mobilního operátora,Zvýhodněné služby v rámci nemocnice (masáže, dentální hygiena apod.)Slevy na nákup v nemocniční lékárně,Odměny k pracovnímu výročí,MultiSport karta,Kulturní, vzdělávací a sportovní akce pořádané nemocnicí
Poznámka:Do sehraného kolektivu lůžkového rehabilitačního oddělení přijmeme novou posilu na pozici Všeobecná sestra, která se s námi bude podílet na provozu oddělení a péči o pacienty. Péče je realizována týmovou prací rehabilitačních lékařů, sestřiček, fyzioterapeutů, ergoterapeutů a dalšího ošetřovatelského personálu na podkladě úzké mezioborové spolupráce. Oddělení disponuje 28 lůžky a 4 vybavenými tělocvičnami pro vlastní rehabilitační péči.
Kontakt:E-mail: kariera@nmskb.cz
Tel.: +420771280882

Všeobecná sestra do chirurgické ambulance

Datum:16.05.2024 v 13:41
Místo/funkce:Všeobecná sestra do chirurgické ambulance
Pracoviště:Městská poliklinika Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Požadujeme způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:Dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce na PC, zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Co nabízíme:Nabízíme práci na plný či zkrácený úvazek ve dnech pondělí, středa a pátek, odměňování dle nařízení vlády č.341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách, osobní ohodnocení, možnost navýšení při oboustranné spokojenosti, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s dobrou dostupností MHD, přátelský kolektiv, 5 týdnů dovolené, dva dny indispozičního volna, zaměstnanecké stravování, možnost dalšího vzdělávání a další benefity.
Poznámka:Nástup možný ihned nebo dle dohody. Svůj strukturovaný životopis prosím zasílejte na níže uvedený e-mail. Děkuji Mgr. Táňa Darášová.
Kontakt:E-mail: darasova@prahamp.cz
Tel.: +420222924214

Všeobecná sestra do gynekologické ambulance

Datum:16.05.2024 v 13:32
Místo/funkce:Všeobecná sestra do gynekologické ambulance
Pracoviště:Městská poliklinika Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Požadujeme způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:Dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce na PC, zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Co nabízíme:Nabízíme práci na HPP (úvazek 1,0) v jednosměnném provozu od pondělí do pátku, odměňování dle nařízení vlády č.341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách, osobní ohodnocení, možnost navýšení při oboustranné spokojenosti, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s dobrou dostupností MHD, přátelský kolektiv, 5 týdnů dovolené, dva dny indispozičního volna, zaměstnanecké stravování, možnost dalšího vzdělávání a další benefity.
Poznámka:Nástup možný ihned nebo dle dohody. Svůj strukturovaný životopis prosím zasílejte na níže uvedený e-mail. Děkuji Mgr. Táňa Darášová.
Kontakt:E-mail: darasova@prahamp.cz
Tel.: +420222924214
« Předchozí
1 2 3 4 5 24

Partneři ČESKÉ ASOCIACE SESTER