Burza práce - Přijmeme zaměstnance

Česká asociace sester neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.

Vrchní sestra - praxe ve stomatologii podmínkou, zkušenosti s vedením týmu výhodou

Datum:03.02.2023 v 14:43
Místo/funkce:Vrchní sestra - praxe ve stomatologii podmínkou, zkušenosti s vedením týmu výhodou
Pracoviště:Praha
Region:Středočeský kraj
Kvalifikační předpoklady:• Zkušenost s prací ve stomatologickém oboru podmínkou • Zkušenosti s vedením týmu výhodou • Uživatelská znalost práce na PC • Zvládání stresových situací – klidné jednání a rozvážnost • Časovou flexibilitu, samostatnost a loajalitu
Jiné požadavky:
Co nabízíme:• Práci ve stále se rozvíjející ryze české společnosti s rodinnou atmosférou, jasnou vizí a strategií • Možnost podílet se na chodu a vedení společnosti, možnost realizace (jsme otevřeni novým projektům, službám) • Po zapracování možnost dalšího vzdělávání • Finanční budget pro motivaci a podporu týmu • Zkušené, vstřícné a motivované kolegy a kolegyně, kteří vás podpoří • Flexibilní pracovní dobu od pondělí do pátku • Další firemní benefity
Poznámka:Do našeho týmu přijmeme vrchní sestru na stomatologii. Naše privátní klinika poskytuje komplexní stomatologickou péči pomocí moderního vybavení. Mimo práce v příjemném kolektivu nabízíme motivující finanční ohodnocení a zázemí VIP klientely.
Kontakt:E-mail: andrea@sourceacademy.cz
Tel.: 773 775 642

Endoskopická sestra na Kliniku hepatogastroenterologie

Datum:03.02.2023 v 14:19
Místo/funkce:Endoskopická sestra na Kliniku hepatogastroenterologie
Pracoviště:IKEM, Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:• SZŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra.
Jiné požadavky:• Spolehlivost, samostatnost a časová flexibilita • Vysoce zodpovědný přístup a schopnost samostatného rozhodování • Ochota učit se novým věcem a trvale se vzdělávat v oblasti zdravotnických prostředků.
Co nabízíme:• Práci v superspecializovaném zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi • Příjemné prostředí a vstřícný kolektiv • Práci v jednosměnném provozu • Adaptační proces, kterým Vás po celou dobu zkušební doby provedou kvalitní školitelé • 5 týdnů dovolené a 5 dnů osobního volna • Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok • Výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb • Výhodné stravování přímo v IKEM • Ubytování pro mimopražské uchazeče a další benefity.
Poznámka:Vaším úkolem bude asistence u standardních i vysoce specializovaných endoskopických výkonů. Nástup je možný ihned.
Kontakt:E-mail: kariera@ikem.cz
Tel.: 722982719

ambulance

Datum:03.02.2023 v 11:42
Místo/funkce:ambulance
Pracoviště:psychiatrická ambulance Kladno
Region:Středočeský kraj
Kvalifikační předpoklady:odpovídající vzdělání vykonávat práci zdravotní sestry (SŠ, vyšší odborné, VŚ)
Jiné požadavky:profesionalita, profesní vyzrálost
Co nabízíme:finanční ohodnocení, příjemný kolektiv
Poznámka:posílat profesní životopisy
Kontakt:E-mail: hr@clinterap.cz
Tel.: není uveden

BIOANALYTIK S ATESTACÍ V BIOCHEMII

Datum:03.02.2023 v 10:55
Místo/funkce:BIOANALYTIK S ATESTACÍ V BIOCHEMII
Pracoviště:Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Moderní laboratoř v Praze hledá novou posilu s atestací v biochemii. Bez čeho se neobejdete: ✔️ VŠ vzdělání
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Co nabízíme my Vám: ✔️zajímavou specializovanou práci v malém přátelském kolektivu ✔️kávu a čaj na pracovišti, společenské akce pro zaměstnance ✔️ zázemí moderní laboratoře, ✔️ příspěvek na penzijní pojištění, ✔️ 6 týdnů dovolené a 2 dny SickDays.
Poznámka:Plný pracovní úvazek, pracovní doba 7:00 - 15:30
Kontakt:E-mail: inzerce@sourceacademy.cz
Tel.: není uveden

Všeobecná sestra na dermatologii

Datum:03.02.2023 v 10:51
Místo/funkce:Všeobecná sestra na dermatologii
Pracoviště:Centrum dermatologie - Štěpánská
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Do příjemného pracoviště Centra Dermatologie, přijmeme šikovnou všeobecnou sestru na plný úvazek. Praxe na obdobné pozici není nutná, důkladně Vás zaškolíme. Práce ve dvousměnném provozu (ranní 6:00 – 14:00, odpoledni 13:00 – 21:00) směny se většinou střídají po týdnu.
Jiné požadavky:Odborná způsobilost dle zákona č.96/2004Sb., samostatnost, spolehlivost, schopnost jednat s lidmi, trestní bezúhonnost.
Co nabízíme:Práci v akreditovaném, stabilním, prosperujícím zdravotnickém zařízení – motivující platové ohodnocení – příjemné pracovní prostředí a přátelskou atmosféru – podmínky pro osobní a profesní rozvoj – hrazenou příplatkovou péči - 5 týdnů dovolené, 3 sick day, - systém firemních benefitů (stravenkový paušál, multisport karta a další).
Poznámka:Práce na HPP, celý úvazek. Nástup ideálně od dubna 2023.
Kontakt:E-mail: personalni@poliklinikaipp.cz
Tel.: není uveden

Zdravotní sestra - ordinace praktického lékaře

Datum:03.02.2023 v 10:31
Místo/funkce:Zdravotní sestra - ordinace praktického lékaře
Pracoviště:Praha 9 - Černý Most
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Hledám slušnou a empatickou zdravotní sestru do ordinace praktického lékaře na poliklinice Praha 9 – Černý Most. V ordinaci je využíván magnet INR, QUICK, glyk. Hemoglobin. Zadávání dat do počítače (systém Medicus). Pozice je vhodná i pro absolventky či důchodkyně.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Pracovní doba: PO: 8-15,30, ÚT+ČT+PÁ: 8-14,00, ST: 13,00-18,00. Pracovní smlouva na HPP. Mzda dohodou. Nástup k 1.4.2023.
Poznámka:V případě zájmu prosím volat na níže uvedené telefonní číslo. Děkuji.
Kontakt:E-mail: majka.e@seznam.cz
Tel.: 724 307113

Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / praktická sestra

Datum:03.02.2023 v 09:09
Místo/funkce:Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / praktická sestra
Pracoviště:Vinohradská 1201/159, Praha 10
Region:
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme praktickou zdravotní sestru, ženu či muže na HPP. Praxe u lůžka výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy, ve všem Vás rádi zaučíme.
Jiné požadavky:Pozitivní vztah k seniorům, pečlivost a vstřícnost. Základní dovednost s PC (Word, Excel).
Co nabízíme:Po zkušební době možnost výdělku až 43.000,- Kč . Příjemné pracovní prostředí se zahradou a výborné zázemí. Přátelský kolektiv, podpora vzdělávání a osobního rozvoje. Možnost přespání pro mimopražské.
Poznámka:Ve spolupráci s týmem zkušených lékařů, zdravotních sester a jiných odborných pracovníků se budete podílet na odborné zdravotní a sociální péči o naše klienty.
Kontakt:E-mail: hagibor@kehilaprag.cz
Tel.: 226 235 251

Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / všeobecná zdravotní sestra

Datum:03.02.2023 v 09:08
Místo/funkce:Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / všeobecná zdravotní sestra
Pracoviště:Vinohradská 1201/159, Praha 10
Region:
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme všeobecnou zdravotní sestru, ženu či muže na HPP. Praxe u lůžka výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy. Ve všem Vás rádi zaučíme.
Jiné požadavky:Pozitivní vztah k seniorům, pečlivost a vstřícnost. Základní dovednost s PC (Word, Excel).
Co nabízíme:Po zkušební době možnost výdělku až 52.000,- Kč. Příjemné pracovní prostředí se zahradou a výborné zázemí. Přátelský kolektiv, podpora vzdělávání a osobního rozvoje. Možnost přespání pro mimopražské.
Poznámka:Ve spolupráci s týmem zkušených lékařů, zdravotních sester a jiných odborných pracovníků se budete podílet na odborné zdravotní a sociální péči o naše klienty.
Kontakt:E-mail: hagibor@kehilaprag.cz
Tel.: 226 235 251

sestra/asistentka

Datum:03.02.2023 v 09:07
Místo/funkce:sestra/asistentka
Pracoviště:oční ambulance
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ vzdělání zakončené maturitou
Jiné požadavky:Vstřícný přístup k pacientům, přátelská povaha
Co nabízíme:Zaměstnání v zavedené oční ambulanci, přátelský kolektiv, úvazek 0,6-1,0, pracovní doba 7-14hod/12-18hod, HPP, 12. a 13.plat, dovolená 25dnů.
Poznámka:nástup nejlépe od dubna 20023
Kontakt:E-mail: sarka.kolovratova@ocnidejvice.cz
Tel.: 608976184

sestra do ambulance PLDD pro ukrajinské pacinety

Datum:03.02.2023 v 09:03
Místo/funkce:sestra do ambulance PLDD pro ukrajinské pacinety
Pracoviště:VFN v Praze, Klinika pediatrie a dědičných poruch metabolismu
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ / VŠ vzdělání, odborná a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., uživatelská znalost práce s PC, morální a občanská bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
Jiné požadavky:aktivní a zodpovědný přístup k práci, kladný vztah k dětem, znalost provozu ordinace praktického lékaře výhodou, ale není podmínkou, znalost UA jazyka není potřeba (komunikace je zajištěna)
Co nabízíme:práci od pondělí do pátku v jednosměnném provozu, jistou práci v moderní nemocnici v centru Prahy, malý a dobrý pracovní kolektiv, přátelské zázemí kliniky, možnost ubytování pro mimopražské zaměstnance v blízkosti kliniky, benefiční programy a dotované stravování ve vlastních jídelnách nebo stravenky, náborový příspěvek po zkušební lhůtě, 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí,
Poznámka:nástup možný od března 2023
Kontakt:E-mail: jana.drabkova@vfn.cz
Tel.: 601691828

Všeobecná / dětská sestra do ambulance pro dědičné poruchy metabolismu

Datum:03.02.2023 v 08:57
Místo/funkce:Všeobecná / dětská sestra do ambulance pro dědičné poruchy metabolismu
Pracoviště:VFN v Praze, Klinika pediatrie a dědičných poruch metabolismu
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ / VŠ vzdělání, odborná a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., uživatelská znalost práce s PC, morální a občanská bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
Jiné požadavky:aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost pracovat samostatně i v týmu, flexibilita a chuť učit se novému, kladný vztah k dětem
Co nabízíme:práci od pondělí do pátku v jednosměnném provozu, jistou práci v moderní nemocnici v centru Prahy, přátelské zázemí kliniky, vstřícný přístup ze strany vedení kliniky i dalších úseků v rámci celé nemocnice, velmi zajímavou a pestrou práci s možností naučit se mnoho nového, podpora v odborném růstu a dalším vzdělání, možnost ubytování pro mimopražské zaměstnance v blízkosti kliniky, benefiční programy a dotované stravování ve vlastních jídelnách nebo stravenky, náborový příspěvek po zkušební lhůtě, 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí,
Poznámka:nástup dle dohody
Kontakt:E-mail: jana.drabkova@vfn.cz
Tel.: 601691828

Zdravotní sestra u praktického lékaře

Datum:03.02.2023 v 08:56
Místo/funkce:Zdravotní sestra u praktického lékaře
Pracoviště:Praha Nové Butovice
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Vzdělání v oboru, Vysoká míra trpělivosti a spolehlivosti, Empatie, pečlivý přístup, trpělivost a odolnost vůči stresu, Zkušenosti
Jiné požadavky:Potřebuji sestru se zkušenostmi, která semnou naváže dlouhodobou spolupráci. Perfektní čeština. Náplň práce: organizace provozu ordinace, objednávání potřebných věcí, práce s lékařským programem(naučím, vysvětlím), měření EKG, Očkování, Odborná péče o pacienty
Co nabízíme:Pracovní doba 5 hodin. Plat 30.000 Kč měsíčně 5 týdnů dovolené Práce na HPP Vlastní místnost pro práci
Poznámka:Moje ordinace se nachází v poliklinice na Nových Butovicích. Potřebuji sestru, na kterou se budu moc spolehnout, bude mi pravou rukou a nejlépe, která má zkušenosti. Co se týče práce na počítači, nic složitého, vše bude vysvětleno. Pokud máte zájem, zašlete mi Váš Životopis na email nebo mě kontaktujte telefonicky.
Kontakt:E-mail: jaroslav.krauskopf@gmail.com
Tel.: 732528967

Všeobecná sestra

Datum:02.02.2023 v 18:24
Místo/funkce:Všeobecná sestra
Pracoviště:Milovice
Region:
Kvalifikační předpoklady:• SŠ vzdělání v oblasti zdravotnictví dle zákona 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:• Neodradí vás nepřetržitý provoz (12 hod denní i noční směny), • Ke každému pacientovi dokážete přistupovat individuálně s respektem k jeho potřebám, • Není vám zatěžko pacienty pravidelně polohovat, ať už ze zdravotních důvodů nebo zkrátka proto, že vás by také nebavilo dívat se pořád na to samé místo na stropě, • Nenecháte se hned tak odradit první krizovou situací, které práce ve zdravotnictví přináší, • Je na vás opravdu spolehnutí, • Chcete se vzdělávat a rozvíjet v oblasti intenzivní péče.
Co nabízíme:• Téměř všechny naše příjmy pacientů jsou plánované, žádný akutní příjem plný zvratů vás nečeká, • Sledujete pokroky a vývoj svých pacientů, do péče zapojujete také jejich rodinu, • Pacienti spolu s rodinami vám vaše úsilí navrací v podobě radosti z každého pokroku, • Máte kolem sebe přátelský tým lidí, který svou práci vnímá jako poslání, respektuje se navzájem, • Jste v krásném, novém a moderním prostředí s kvalitním zázemím pro zaměstnance, • Jste v zařízení, které je svým uzpůsobením jedinečné, a hranice péče nejsou omezovány historickými zvyklostmi, • Někdy to bude těžké, smutné, vyčerpávající, ale pořád vám to bude dávat smysl, • Za vaši práci vás dobře odměníme, samozřejmě dle vašich zkušeností, se všemi příplatky a osobním ohodnocením, • Přispějeme vám na obědy, poskytneme 5 týdnů dovolené, a máme pro vás připravené i další benefity, ale rádi si necháme něco jako překvapení na později.
Poznámka:Zaměřujeme se na specializovanou intenzivní péči s celorepublikovým pokrytím a v různých formách, na straně jedné na následnou intenzivní péči (NIP) a na straně druhé na dlouhodobou intenzivní ošetřovatelskou péči (DIOP), obě s hlavním cílem - vrátit pacienty domů k rodině. Navazujeme na péči resuscitačních oddělení a oddělení intenzivní péče všech oborů. Přijímáme pacienty po onemocnění či úrazu, pacienty, jejichž stav je již stabilizovaný, nicméně vyžaduje podporu některé ze základních životních funkcí, nejčastěji dýchání. Klíčem našeho úspěchu je, že své pacienty léčíme, kvalitně ošetřujeme a přitom máme stále na paměti, že k tomu všemu potřebují slyšet milý lidský hlas, cítit lidský dotek a vnímat ryzí lidský zájem. Nové kolegy a kolegyně, kteří nám pomohou s naší vizí kvalitní a individuální péče, hledáme pro lůžkové zařízení v Milovicích (NIP, DIOP).
Kontakt:E-mail: eliska.nekolova@chronicare.cz
Tel.: 732471281

Zdravotní sestra pro zákrokový sálek - denní směny

Datum:02.02.2023 v 15:41
Místo/funkce:Zdravotní sestra pro zákrokový sálek - denní směny
Pracoviště:SANATORIUM Helios, spol. s.r.o.
Region:Jihomoravský kraj
Kvalifikační předpoklady:Kromě odborné způsobilosti k výkonu povolání zdravotní sestry nebo porodní asistentky oceníme pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost a laskavý přístup k pacientům. Další specializovaná způsobilost a praxe jsou výhodou.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Pevnou pracovní dobu - denní služby, zázemí prestižní kliniky, pracovní poměr ve stabilní společnosti, příjemný menší kolektiv, příspěvek na stravování. Práci na plný i částečný úvazek, možnost profesního vzdělávání, 5 týdnů dovolené + 3 sick days
Poznámka:Pokud hledáte kliniku, která si svých zaměstnanců váží a dokáže je ocenit a tato pozice Vás zaujala, prosíme napište nám na e-mail info@sanatoriumhelios.cz Těšíme se!
Kontakt:E-mail: info@sanatoriumhelios.cz
Tel.: 549523226

Všeobecná nebo perioperační sestra na OCOS - úsek CHIRURGIE

Datum:02.02.2023 v 14:51
Místo/funkce:Všeobecná nebo perioperační sestra na OCOS - úsek CHIRURGIE
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice-Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost odpovídající zákona č. 96/2004 Sb., specializovaná způsobilost výhodou, není však podmínkou, aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku pro všeobecné sestry ve výši 60.000 Kč (vypláceno ve třech částech v průběhu prvních 24 měsíců), zvláštní příplatek za práci na operačním sále 4.500 Kč měsíčně + osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, vzdělávací aktivity (hrazené specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání), již po 1 roce trvání pracovního poměru, příspěvky pro zaměstnance i pro děti zaměstnanců na rekreace, léčebné pobyty, tábory, sportovní aktivity, kartu MULTISPORT, penzijní připojištění, vzdělávací jazykové kurzy, mateřská školka Střešovanka, kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč), ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000 Kč/měsíc), slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.), další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další).
Poznámka:Proč pracovat na našem oddělení? Láká Vás prostředí operačních sálů? Přijďte mezi nás. Čeká Vás zajímavá a akční práce. Pokud nemáte zkušenosti s prací na operačním sále, rádi Vás zaškolíme a díky navazujícímu systému vzdělávání Vás naučíme v oboru samostatně pracovat. Staňte se členem našeho týmu - máme rádi vzájemnou spolupráci, zakládáme si na slušném a vstřícném jednání a úctě ke spolupracovníkům.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná nebo perioperační sestra na OCOS se zaměřením na robotickou chirurgii

Datum:02.02.2023 v 14:49
Místo/funkce:Všeobecná nebo perioperační sestra na OCOS se zaměřením na robotickou chirurgii
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice-Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost odpovídající zákona č. 96/2004 Sb., specializovaná způsobilost výhodou, není však podmínkou, aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku pro všeobecné sestry ve výši 60.000 Kč (vypláceno ve třech částech v průběhu prvních 24 měsíců), zvláštní příplatek za práci na operačním sále 4.500 Kč měsíčně + osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, vzdělávací aktivity (hrazené specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání), již po 1 roce trvání pracovního poměru, příspěvky pro zaměstnance i pro děti zaměstnanců na rekreace, léčebné pobyty, tábory, sportovní aktivity, kartu MULTISPORT, penzijní připojištění, vzdělávací jazykové kurzy, mateřská školka Střešovanka, kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč), ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000 Kč/měsíc), slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.), další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další).
Poznámka:Proč pracovat na našem oddělení? Láká Vás prostředí operačních sálů? Přijďte mezi nás. Čeká Vás zajímavá a akční práce. Pokud nemáte zkušenosti s prací na operačním sále, rádi Vás zaškolíme a díky navazujícímu systému vzdělávání Vás naučíme v oboru samostatně pracovat. Staňte se členem našeho týmu - máme rádi vzájemnou spolupráci, zakládáme si na slušném a vstřícném jednání a úctě ke spolupracovníkům.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná nebo praktická sestra do ambulance Urologického oddělení

Datum:02.02.2023 v 14:46
Místo/funkce:Všeobecná nebo praktická sestra do ambulance Urologického oddělení
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice-Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost odpovídající zákona č. 96/2004 Sb., praxe není podmínkou, vhodné i pro absolventy, flexibilita, týmová spolupráce, komunikace, aktivní zodpovědný přístup k práci, práce na PC, zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, + 1 týden dodatkové dovolené navíc, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, vzdělávací aktivity (specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání), již po 1 roce trvání pracovního poměru, příspěvky pro zaměstnance i pro děti zaměstnanců na rekreace, léčebné pobyty, tábory, sportovní aktivity, kartu MULTISPORT,penzijní připojištění, vzdělávací jazykové kurzy, mateřská školka Střešovanka, kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč), ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000 Kč/měsíc), slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.), další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další).
Poznámka:Co Vám můžeme nabídnout? příjemné prostředí s vlastní recepcí, odborné ambulance a endoskopický sálek, asistence lékaři při odborných činnostech, zázemí moderní nemocnice.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná nebo praktická sestra na Oddělení gastroenterologie, hepatologie a metabolismu

Datum:02.02.2023 v 14:43
Místo/funkce:Všeobecná nebo praktická sestra na Oddělení gastroenterologie, hepatologie a metabolismu
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice-Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb., specializovaná způsobilost výhodou, není však podmínkou, aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, 1 týden dodatkové dovolené navíc, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, vzdělávací aktivity (specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání), příspěvky pro zaměstnance 10.000 Kč/rok na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 1 roce), příspěvky pro děti zaměstnanců 2.500 Kč/rok na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 1 roce), mateřská školka Střešovanka, kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč), ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2 000 Kč/měsíc), slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.), další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další).
Poznámka:Proč pracovat na našem oddělení? Interní klinika 1. LF UK a ÚVN, je jedna z největších klinik, a hlavně klinikou multioborovou. Lůžkový provoz je zajištěn na odděleních gastroenterologie, hepatologie a metabolismu, oddělení kardiologie, oddělení všeobecné interny, oddělení gastroenterologie – radiační onkologie a jednotky intenzivní péče. Máme zde rozsáhlé oddělení poskytující ambulantní péči mezi které patří endokrinologie, gastroenterologie, hepatologie, revmatologie, osteologie, nefrologie, kardiologie, cévní a plicní ambulance.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná nebo praktická sestra do ambulance Gynekologické kliniky

Datum:02.02.2023 v 14:42
Místo/funkce:Všeobecná nebo praktická sestra do ambulance Gynekologické kliniky
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice-Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb., aktivní a zodpovědný přístup k práci, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:ranní směny (PO- ČT 7.00 - 15.45, Pá 7.00 - 14.30) možnost úpravy pracovní doby, 5 týdnů dovolené + 5 dny dalšího pracovního volna navíc, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, vzdělávací aktivity (specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání), příspěvky pro zaměstnance na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 1 roce), příspěvky pro děti zaměstnanců na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 1 roce), mateřská školka Střešovanka, kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč), ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000,- Kč/měsíc), slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.), další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další).
Poznámka:Proč pracovat na naší klinice? Nabízíme moderní gynekologické pracoviště, vybavené špičkovou technikou, s vynikajícím zázemím ostatních chirurgických a interních oborů a laboratoří Ústřední vojenské nemocnice a dalších spolupracujících pracovišť, které přijímá všechny pacientky bez omezení. Poskytujeme léčebně preventivní péči v oboru gynekologie, a to v režimu lůžkovém i ambulantním. Provádíme kompletní škálu gynekologických operací včetně operací onkogynekologických i s využitím robotické technologie.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: 973 203 602, 973 202 745

sestra na lůžkové oddělení - Praha 4

Datum:02.02.2023 v 11:08
Místo/funkce:sestra na lůžkové oddělení - Praha 4
Pracoviště:Praha 4 - Háje
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Klinika jednodenní chirurgie Palas Athéna hledá sestru na lůžkové oddělení. Máme pouze plánované výkony, pacienti ASA 1 a 2. Pracujeme pondělí až sobota ráno. Zbytek soboty a neděle jsou volné, stejně tak všechny svátky, včetně svátků Vánočních. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, každé pololetí mimořádné odměny a různé zaměstnanecké benefity.
Poznámka:Nástup ihned nebo dle dohody.
Kontakt:E-mail: ernestova@palas-athena.cz
Tel.: 603888432

Partneři ČESKÉ ASOCIACE SESTER