Burza práce - Přijmeme zaměstnance

Česká asociace sester neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.

sestra na lůžkové oddělení - Praha 4

Datum:30.01.2023 v 12:35
Místo/funkce:sestra na lůžkové oddělení - Praha 4
Pracoviště:Praha - Háje
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Klinika jednodenní chirurgie Palas Athéna hledá sestru na lůžkové oddělení. Máme pouze plánované výkony, pacienti ASA 1 a 2. Pracujeme ve směnném provozu pondělí - sobota ráno. Svátky volné. Nabízíme menší kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, každé pololetí mimořádné odměny a různé zaměstnanecké benefity.
Poznámka:Nástup ihned nebo dle dohody.
Kontakt:E-mail: ernestova@palas-athena.cz
Tel.: 603 888 432

anesteziologická sestra - částečný úvazek, Praha 4

Datum:30.01.2023 v 12:28
Místo/funkce:anesteziologická sestra - částečný úvazek, Praha 4
Pracoviště:Praha - Háje
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Klinika jednodenní chirurgie Palas Athéna hledá anesteziologickou sestru s atestací ARIP. Na sále panuje příjemná atmosféra, jsme malý, příjemný a veselý kolektiv. Operujeme v režimu jednodenní chirurgie, výkony máme pouze plánované, pacienty ASA 1 a 2. Operace probíhají pondělí - pátek. Víkendy jsou volné, stejně tak všechny státní svátky, včetně svátků Vánočních. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, pololetní mimořádné odměny a další zaměstnanecké benefity.
Poznámka:Nástup ihned nebo dle dohody.
Kontakt:E-mail: ernestova@palas-athena.cz
Tel.: 603 888 432

Všeobecná nebo praktická sestra do ambulance Urologického oddělení

Datum:30.01.2023 v 12:25
Místo/funkce:Všeobecná nebo praktická sestra do ambulance Urologického oddělení
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice-Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost odpovídající zákona č. 96/2004 Sb., praxe není podmínkou, vhodné i pro absolventy, flexibilita, týmová spolupráce, komunikace, aktivní zodpovědný přístup k práci, práce na PC, zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, + 1 týden dodatkové dovolené navíc, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, vzdělávací aktivity (specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání), již po 1 roce trvání pracovního poměru, příspěvky pro zaměstnance i pro děti zaměstnanců na rekreace, léčebné pobyty, tábory, sportovní aktivity, kartu MULTISPORT,penzijní připojištění, vzdělávací jazykové kurzy, mateřská školka Střešovanka, kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč), ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000 Kč/měsíc), slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.), další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další).
Poznámka:Co Vám můžeme nabídnout? příjemné prostředí s vlastní recepcí, odborné ambulance a endoskopický sálek, asistence lékaři při odborných činnostech, zázemí moderní nemocnice.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: 973 203 602, 973 202 745

BIOANALYTIK S ATESTACÍ V BIOCHEMII

Datum:30.01.2023 v 10:58
Místo/funkce:BIOANALYTIK S ATESTACÍ V BIOCHEMII
Pracoviště:Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Moderní laboratoř v Praze hledá novou posilu s atestací v biochemii. Bez čeho se neobejdete: ✔️ VŠ vzdělání
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Co nabízíme my Vám: ✔️ pohodový pracovní kolektiv, ✔️ zázemí moderní laboratoře, ✔️ příspěvek na penzijní pojištění, ✔️ 5 týdnů dovolené a 2 dny SickDays
Poznámka:Plný pracovní úvazek, pracovní doba 07:00 - 15:30
Kontakt:E-mail: inzerce@sourceacademy.cz
Tel.: není uveden

Endoskopická sestra na Kliniku hepatogastroenterologie

Datum:30.01.2023 v 10:06
Místo/funkce:Endoskopická sestra na Kliniku hepatogastroenterologie
Pracoviště:Institut klinické a experimentální medicíny
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SZŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra Spolehlivost, samostatnost a časovou flexibilitu Vysoce zodpovědný přístup a schopnost samostatného rozhodování Ochotu učit se novým věcem a trvale se vzdělávat v oblasti zdravotnických prostředků
Jiné požadavky:Klinika hepatogastroenterologie přijme všeobecnou sestru do týmu Oddělení gastroenterologických metod.
Co nabízíme:Práce v superspecializovaném zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi Příjemné prostředí a vstřícný kolektiv Práce v jednosměnném provozu Adaptační proces, kterým Vás po celou dobu zkušební doby provedou kvalitní školitelé 5 týdnů dovolené a 5 dnů osobního volna Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok Výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb Výhodné stravování přímo v IKEM Ubytování pro mimopražské uchazeče a daší benefity Možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM
Poznámka:Proč pracovat na našem oddělení? Klinika hepatogastroenterologie Transplantcentra IKEM se v oblasti klinické medicíny soustřeďuje především na zajištění hepatologického a gastroenterologického zázemí programu transplantace jater. Pro ostatní gastroenterologické a hepatologické indikace slouží jako superkonziliární pracoviště a vytváří systém dlouhodobého sledování pacientů transplantačního programu i pacientů s jinými chronickými onemocněními gastrointestinálního traktu a jater.
Kontakt:E-mail: petra.fortova@ikem.cz
Tel.: 722982719

Všeobecná sestra do ambulance Neurologického oddělení

Datum:30.01.2023 v 09:53
Místo/funkce:Všeobecná sestra do ambulance Neurologického oddělení
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice-Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., kurz EMG výhodou, není však podmínkou, aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, vzdělávací aktivity (specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání), příspěvky pro zaměstnance na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 1 roce), příspěvky pro děti zaměstnanců na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 1 roce), mateřská školka Střešovanka, kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč), ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000 Kč/měsíc), slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.), další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další).
Poznámka:Proč pracovat na našem oddělení? "Jsou zde výborné pracovní podmínky, moderně vybavené pracoviště a útulné prostředí. Na NEU je skvělý kolektiv lékařských i nelékařských pracovníků a vedení, které se řídí heslem: spokojený personál rovná se spokojený pacient!" Jana, všeobecná sestra NEU
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná sestra na lůžka Chirurgické kliniky 2. LF UK a ÚVN

Datum:30.01.2023 v 09:51
Místo/funkce:Všeobecná sestra na lůžka Chirurgické kliniky 2. LF UK a ÚVN
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice-Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb., aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, vzdělávací aktivity (specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání), příspěvky pro zaměstnance na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 1 roce), příspěvky pro děti zaměstnanců na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 1 roce), mateřská školka Střešovanka, kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč), ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000,- Kč/měsíc), slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.), další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další).
Poznámka:Staňte se součástí moderního pracoviště. Každé standardní oddělení disponuje 22 elektronicky polohovatelnými lůžky. Zaměřujeme se na chirurgickou léčbu onemocnění slinivky břišní, jater, žlučových cest, trávicí trubice a na onkochirurgii. V těchto oblastech patříme k předním akreditovaným pracovištím v ČR se superkonziliární působností pro celou republiku. Řídíme se heslem "spokojená sestra = spokojený pacient". Na naší klinice si tuto skutečnost plně uvědomujeme a bereme ohled i na osobní život svých zaměstnanců. Po nástupu Vás u nás čeká dostatek času na zapracování. Nudit se nebudete, čekají Vás různorodé diagnózy a odborné činnosti. Je pro vás důležitá perspektiva dalšího růstu? Podporujeme odborný rozvoj a nikdo tak nemá čas zakrnět.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná sestra na lůžka NCHKB spondylochirurgie 1. LF UK a ÚVN

Datum:30.01.2023 v 09:47
Místo/funkce:Všeobecná sestra na lůžka NCHKB spondylochirurgie 1. LF UK a ÚVN
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice-Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb., aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku 60.000 Kč (vypláceno ve třech částech v průběhu prvních 24 měsíců), příplatek za směnný provoz 2.500 Kč a zvláštní příplatek za práci bez dohledu 3.500 Kč měsíčně, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, vzdělávací aktivity (specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání), příspěvky pro zaměstnance na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 1 roce), příspěvky pro děti zaměstnanců na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 1 roce), mateřská školka Střešovanka, kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč), ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000 Kč/měsíc), slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.), další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další).
Poznámka:Proč pracovat na neurochirurgické klinice? "Práci na Neurochirurgické klinice jsem si vybrala, protože patří mezi nejlepší kliniky v ČR. Baví mě různorodost této práce mezi mladým, profesionálním a milým týmem. Je tu spousta pozitivních věcí jako je moderní vybavení, čistota prostředí a podpora nadřízených." Veronika, všeobecná sestra NCHK
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná sestra na Interní kliniku 1. LF UK a ÚVN (Oddělení gastroenterologie – radiační onkologie)

Datum:30.01.2023 v 09:45
Místo/funkce:Všeobecná sestra na Interní kliniku 1. LF UK a ÚVN (Oddělení gastroenterologie – radiační onkologie)
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice-Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odbornou způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb., vstřícný, empatický přístup a zájem o obor, aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:ranní provoz nebo směnný provoz, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, vzdělávací aktivity (specializační vzdělávání, certifikované a akreditované kvalifikační kurzy, semináře, kongresy, sympozia, e-learningové i prezenční formy dalšího vzdělávání), příspěvky pro zaměstnance na dovolenou, kulturu, sport, MULTISPORT karta, masáže, vitamíny, očkování, penzijní připojištění, jazykové kurzy, Cafeteria systém (již po 1 roce), příspěvky pro děti zaměstnanců na dovolenou, léčebné pobyty, tábory, sport (již po 1 roce), mateřská školka Střešovanka, kvalitní dotované stravování (obědy za 45 Kč), ubytování pro mimopražské (cena za pokoj 2.000 Kč/měsíc), slevy v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (sportovní akce zdarma - jóga, posilovna, tělocvična, kondiční cvičení aj.), další služby (kosmetika, sauna, kadeřnictví, masáže, kavárna, prodejny potravin a další).
Poznámka:Proč pracovat na našem oddělení? Oddělení gastroenterologie - radiační onkologie je společným lůžkovým fondem Interní kliniky 1. LF a ÚVN a Oddělení dermatologie ÚVN. Poskytuje především lůžkovou péči pacientům Ústavu radiační onkologie a z části i pacientům s dermatovenerologickými nemocemi. Oddělení zajišťuje výuku bakalářského studia pro všeobecné sestry 3. LF UK a výuku ročníku praktických sester VOŠ SŽS 4.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná sestra do infuzního stacionáře na dva dny v týdnu

Datum:30.01.2023 v 09:09
Místo/funkce:Všeobecná sestra do infuzního stacionáře na dva dny v týdnu
Pracoviště:Poliklinika IPP - Legerova
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Na naši pobočku polikliniky IPP v Legerově ulici přijmeme všeobecnou sestru do infuzního stacionáře na 2 dny v týdnu (ÚT, ST).
Jiné požadavky:Praxi na obdobné pozici, odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb, spolehlivost, schopnost jednat s lidmi, trestní bezúhonnost.
Co nabízíme:Práci v akreditovaném, stabilním, prosperujícím zdravotnickém zařízení – motivující platové ohodnocení – krásné pracovní prostředí – přátelskou atmosféru – podmínky pro osobní a profesní rozvoj – hrazenou příplatkovou péči - 5 týdnů dovolené, sick day, výbornou dopravní dostupnost – systém firemních benefitů (stravenkový paušál, multisport karta, sick day, příspěvek za doporučení).
Poznámka:Smlouva na HPP, 19 h týdně, případně dle domluvy.
Kontakt:E-mail: personalni@poliklinikaipp.cz
Tel.: není uveden

Všeobecná sestra k praktickému lékaři

Datum:30.01.2023 v 09:07
Místo/funkce:Všeobecná sestra k praktickému lékaři
Pracoviště:Florentinum - Skutečný lékař
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Do velmi příjemného pracoviště s rodinnou atmosférou na Praze 1, přijmeme k praktickému lékaři šikovnou sestřičku na 2 dny v týdnu (ČT, PÁ). Jedná se o klidnou práci v ordinaci s přátelským kolektivem. Komunikativní angličtina výhodou.
Jiné požadavky:Praxi na obdobné pozici, odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb, spolehlivost, schopnost jednat s lidmi, trestní bezúhonnost.
Co nabízíme:Práci v akreditovaném, stabilním, prosperujícím zdravotnickém zařízení – motivující platové ohodnocení – krásné pracovní prostředí – přátelskou atmosféru – podmínky pro osobní a profesní rozvoj – hrazenou příplatkovou péči - 5 týdnů dovolené, sick day, výbornou dopravní dostupnost – systém firemních benefitů (stravenkový paušál, multisport karta, sick day, příspěvek za doporučení).
Poznámka:Práce na HPP/DPP dle dohody, úvazek 0,3, 6hodinové směny, nástup dle dohody.
Kontakt:E-mail: personalni@poliklinikaipp.cz
Tel.: není uveden

STANIČNÍ SESTRA - oddělení intenzivní péče

Datum:30.01.2023 v 08:01
Místo/funkce:STANIČNÍ SESTRA - oddělení intenzivní péče
Pracoviště:Rehabilitační klinika Malvazinky
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb · specializace ARIP / intenzivní péče podmínkou
Jiné požadavky:kvalifikační vzdělání v oboru všeobecná sestra · VŠ vzdělání výhodou · osvědčení k výkonu zdravotnického povolání · praxe v oboru min. 5 let · praxe v řídící funkci vítána · dobré řídící, organizační a manažerské schopnosti · schopnost vyjednávat a řešit provozní problémy · komunikační dovednosti · příjemný styl vedení a řízení kolektivu · aktivní znalost práce s PC
Co nabízíme:· možnost seberealizace na vedoucí pozici v moderním zdravotnickém zařízení s kvalitní ošetřovatelskou péčí · velmi přátelský kolektiv vedoucích pracovníků s empatickým vedením týmu · příspěvky na vzdělávání specializační a kvalifikační studium s plnou podporou zaměstnavatele · pracoviště s trvalou přítomností lékaře a NLZP · přátelské prostředí malého zdravotnického zařízení · 5 týdnů dovolené · možnost parkování na vlastním parkovišti zdarma · dotované stravování přímo v areálu (výběr z několika jídel) · dárky a setkání s vedením společnosti při životním jubileu · kartu Multisport za zvýhodněnou cenu · možnost cenově zvýhodněného ubytování · služby kliniky (wellness, fitness i zdravotní péče) pro Vás se slevou až 90% a pro Vaší rodinu sleva 25%-60% z ceníkových cen · výuka cizího jazyka · lokalitu v širším centru Prahy s výbornou dopravní dostupností. · možnost cenově zvýhodněného ubytování · kafeterie
Poznámka:Nástup možný dle dohody. V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem na uvedenou e-mailovou adresu
Kontakt:E-mail: personalni.rkm@mediterra.cz
Tel.: 251116653

Všeobecná sestra ARO/ JIP DPP přivýdělek na DPP 290/340/450 dle směny

Datum:30.01.2023 v 07:59
Místo/funkce:Všeobecná sestra ARO/ JIP DPP přivýdělek na DPP 290/340/450 dle směny
Pracoviště:Rehabilitační klinika Malvazinky
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. • specializované způsobilosti vítány
Jiné požadavky:předchozí zkušenosti s ARO/JIP nutné •pozitivní a vstřícný přístup ke klientům
Co nabízíme:turnusový režim •výplata v hotovosti před odjezdem z turnusu •ubytování přímo v areálu za poplatek 60Kč / den •proplacená doprava k nám a zpět •přátelské prostředí malého zdravotnického zařízení •dotované stravování přímo v areálu kliniky (výběr z několika jídel) •lokalitu v širším centru Prahy s výbornou dopravní dostupností
Poznámka:Nástup možný dle dohody. Těšíme se na Vaše životopisy!
Kontakt:E-mail: personalni.rkm@mediterra.cz
Tel.: 251116653

VŠEOBECNÁ SESTRA do ortopedické ambulance

Datum:30.01.2023 v 07:58
Místo/funkce:VŠEOBECNÁ SESTRA do ortopedické ambulance
Pracoviště:Rehabilitační klinika Malvazinky
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb
Jiné požadavky:zkušenosti v chirurgickém - ortopedickém oboru nutné • spolehlivost, pracovitost • pozitivní a vstřícný přístup ke klientům
Co nabízíme:práci na renomované rehabilitační klinice • zaměstnání na 0,5 úvazek – úterý 13:00-19:00, pátek 7:30-15:30, zbytek dle domluvy • příjemné a moderní pracovní prostředí • wellness, fitness a zdravotní péče zvýhodněné pro Vás i Vaši rodinu • zvýhodněná rekreace • 5 týdnů dovolené • výborná dopravní dostupnost, možnost parkování • kartu MultiSport za zvýhodněnou cenu • dotované stravování (výběr z několika jídel) • možnost dalšího studia s plnou úhradou zaměstnavatelem • kurzy angličtiny a mnohé další
Poznámka:práci na renomované rehabilitační klinice • zaměstnání na 0,5 úvazek – úterý 13:00-19:00, pátek 7:30-15:30, zbytek dle domluvy • příjemné a moderní pracovní prostředí • wellness, fitness a zdravotní péče zvýhodněné pro Vás i Vaši rodinu • zvýhodněná rekreace • 5 týdnů dovolené • výborná dopravní dostupnost, možnost parkování • kartu MultiSport za zvýhodněnou cenu • dotované stravování (výběr z několika jídel) • možnost dalšího studia s plnou úhradou zaměstnavatelem • kurzy angličtiny a mnohé další Nástup možný dle dohody. Těšíme se na Vaše životopisy!
Kontakt:E-mail: personalni.rkm@mediterra.cz
Tel.: 251116653

VŠEOBECNÁ SESTRA na ortopedický JIP

Datum:30.01.2023 v 07:57
Místo/funkce:VŠEOBECNÁ SESTRA na ortopedický JIP
Pracoviště:Rehabilitační klinika Malvazinky
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. • specializované způsobilosti vítány
Jiné požadavky:praxe výhodou nikoliv podmínkou • spolehlivost, pracovitost • pozitivní přístup k práci
Co nabízíme:• práci na hlavní pracovní poměr • mzda s ohledem na státní tabulky + příplatky • náborový příspěvek až 70 000 Kč vyplácený již od prvních měsíců pro sestry se specializací, při sjednaném minimálním úvazku 0,5 • pravidelná uzavírka oddělení na svátky • malé oddělení a přátelský kolektiv • plánované výkony pouze ve všední dny a jen plánované hospitalizace • pomocný personál trvale ve službě • možnost cenově zvýhodněného ubytování • wellness, fitness a zdravotní péče zvýhodněné pro Vás i Vaši rodinu • zvýhodněná rekreace • 5 týdnů dovolené • výborná dopravní dostupnost, možnost parkování • kartu MultiSport za zvýhodněnou cenu • dotované stravování (výběr z několika jídel) • možnost dalšího studia, specializace s plnou úhradou zaměstnavatelem • kurzy angličtiny a mnohé další
Poznámka:Nástup možný ihned nebo dle dohody. Těšíme se na Vaše životopisy!
Kontakt:E-mail: personalni.rkm@mediterra.cz
Tel.: 251116653

Zdravotní sestra

Datum:30.01.2023 v 07:14
Místo/funkce:Zdravotní sestra
Pracoviště:Barna Medical s.r.o.
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Min. ukončené SŠ vzdělání v oboru všeobecná sestra, osvědčení pro výkon povolání bez odborného dohledu
Jiné požadavky:-Iniciativu a profesionální přístup -Zájem o obor -Dobré komunikační a organizační dovednosti, vstřícné vystupování
Co nabízíme:- Práci na plný úvazek - Zajímavé platové ohodnocení - Příjemné a moderní pracovní prostředí - Ambulantní provoz (tj. bez nočních směn)
Poznámka:NÁPLŇ PRÁCE: - Samostatná ambulantní péče o pacienty - Asistence lékaři - Administrativní agenda
Kontakt:E-mail: marieborilova@barnamedical.cz
Tel.: marieborilova@barnamedical.cz

Praha 6

Datum:29.01.2023 v 18:05
Místo/funkce:Praha 6
Pracoviště:alergologie
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme zdravotní sestru do alergologicko-imunologické ordinace na Praze 6 blízko metra Dejvická.
Jiné požadavky:Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu práce zdravotní sestry. Znalost práce na PC . Pracovní náplň: ambulantní péče o pacienty, odběr biologického matriálu, vč. krve.
Co nabízíme:Jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days, zaměstnanecké i dalších benefity , Velmi dobré platové ohodnocení , odměny . Pracovní smlouva na plný pracovní úvazek , nebo zkrácený úvazek
Poznámka:Nástup možný ihned nebo po dohodě
Kontakt:E-mail: shaker.y@seznam.cz
Tel.: 608517792

Všeobecná sestra

Datum:29.01.2023 v 15:17
Místo/funkce:Všeobecná sestra
Pracoviště:Fakultní nemocnice Bulovka
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Požadujeme samostatnost, zájem o obor a odbornou způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Pracujte jako všeobecná/dětská sestra na ambulanci Pediatrického oddělení a kromě řady zaměstnaneckých benefitů bulovka.cz/benefity získejte motivační příspěvek až 90 000 korun. Nabízíme práci v příjemném kolektivu převážně mladých lidí, které pediatrie baví. Jedná se o práci v jednosměnném provozu akutní ambulance nebo v odborné ambulanci gastroenterologické či nefrologické. Pozice je vhodná pro absolventy i zkušené kolegy/kolegyně.
Poznámka:Nástup možný ihned.
Kontakt:E-mail: lenka.svancarova@bulovka.cz
Tel.: není uveden

stomatologická sestra/instrumentářka

Datum:29.01.2023 v 01:09
Místo/funkce:stomatologická sestra/instrumentářka
Pracoviště:Praha 4 soukromá ambulance
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:zdravotní sestra/zubní instrumentářka, ideálně min. 1-2 roky praxe, ale není podmínkou
Jiné požadavky:Do nově vznikající zubní ordinace na Praze 4-Brumlovce přijmu zdravotní sestřičku/zubní instrumentářku na HPP. Ideálně alespoň s 1-2 lety praxe v zubní ordinaci, ale není to podmínka. Náplň práce:asistence lékaři, běžný úklid povrchů v ordinaci, mytí a sterilizace nástrojů, základní znalost práce na PC, po zapracování případně i objednávky materiálů apod. Hlavním požadavkem je chuť do práce a spolehlivost, vše ostatní je jen otázka zaučení se a zapracování.
Co nabízíme:Nabízím plat 37tis/měsíc, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, časem možno další benefity.
Poznámka:Dopravní dostupnost - metro Budějovická cca 5min. Budeme menší kolektiv (cca 7 lidí). Nástup možný v květnu 2023 (nyní bude probíhat rekonstrukce, takže ani fotky prostor ještě nejsou k dispozici ale bude to pěkné:) Strukturovaný životopis prosím zasílat na e-mail:hejdukova@enameldent.cz
Kontakt:E-mail: hejdukova@enameldent.cz
Tel.: není uveden

zubní sestřička / instrumentářka

Datum:27.01.2023 v 22:13
Místo/funkce:zubní sestřička / instrumentářka
Pracoviště:Soukromá zubní ordinace
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost pro výkon povolání všeobecné nebo praktické sestry, kurz zubní instrumentářky
Jiné požadavky:
Co nabízíme:do malé soukromé ordinace rodinného typu na Praze 5 hledám sestřičku / zubní instrumentářku na plný pracovní poměr. Nabízím moderní vybavení, smysluplnou a týmovou práci, klid na pracovišti, dlouhodobou spolupráci. Pracovní doba 6 hodin denně, bez odpoledních směn. Potřebuji osobu spolehlivou a odpovědnou, z chuti k práci, otevřenou novým věcem, požaduji dobrou znalost češtiny. Předchozí praxe v oboru je výhodou, ale není podmínkou.
Poznámka:Nastup březen / duben 2023 , nebo dle domluvy. Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte prosím své CV na email barrandovdent@post.cz
Kontakt:E-mail: barrandovdent@post.cz
Tel.: není uveden

Partneři ČESKÉ ASOCIACE SESTER