Burza práce - Přijmeme zaměstnance

Česká asociace sester neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.

mediJob Inzerce

Vedoucí sestra pro Centrum duševního zdraví pro Prahu 6

Datum:09.04.2024 v 08:01
Místo/funkce:Vedoucí sestra pro Centrum duševního zdraví pro Prahu 6
Pracoviště:Nad Alejí 1881/29 162 00 Praha 6-Břevnov
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, Odborná způsobilost odpovídající zákona č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:flexibilita a ochota učit se novým věcem, zájem o týmovou spolupráci a práci v ambulanci i v terénu, výhodou jsou pracovní zkušenosti s prací s lidmi s duševním onemocněním a řidičský průkaz, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:úvazek 0,5 - 1,0 v denním provozu, náborový příspěvek při plném úvazku 60.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), pestrou a kreativní práci s jednotlivci a rodinami se zkušeností s duševním onemocněním, práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Centrum duševního zdraví pro Prahu 6 hledá vedoucí sestru do svého týmu. Nástup možný ihned + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK. Centrum péče o duševní zdraví v Praze 6 hledá všeobecnou/psychiatrickou sestru. CDZ pro Prahu 6 je společným projektem ÚVN a FOKUS Praha, z.s. (poskytovatel sociálních služeb). Jedná se o zcela novou službu v systému péče o lidi s duševním onemocněním, která je založena na převážně terénní práci multidisciplinárního zdravotně-sociálního týmu, s důrazem na podporu pacientů v jejich v přirozeném prostředí. Pacienti tak fungují více samostatně a mohou být aktivně zapojeni do společnosti. Cílem Ministerstva zdravotnictví je vytvořit v následujících letech síť až 100 Center duševního zdraví, která budou rozmístěná rovnoměrně po celé republice. Máte zkušenost s vedením lidí? Láká vás práce v malém a pohodovém týmu? Nemáte rád/a rutinu a stereotyp? Zajímá Vás problematika duševních onemocnění? Pokud ano, práce v Centru duševního zdraví pro Prahu 6 může být pro Vás tou správnou volbou. https://www.cdz6.cz/
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná sestra pro Centrum očkování a cestovní medicíny

Datum:09.04.2024 v 07:54
Místo/funkce:Všeobecná sestra pro Centrum očkování a cestovní medicíny
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, Odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:praxe v oboru není podmínkou, aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku ve výši 60.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, + 1 týden dodatkové dovolené navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Centrum očkování a cestovní medicíny hledá všeobecnou sestru s proaktivním přístupem a zájmem o tuto problematiku (ranní provoz). Nástup možný po dohodě + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a DODATKOVÁ DOVOLENÁ. Proč si zvolit Kliniku infekčních nemocí 1. LF UK a ÚVN? Obor infektologie nás baví především pro jeho pestrost. Každý den se setkáváme se zajímavými a neobvyklými diagnózami a poskytujeme i intermediální péči. Jsme vybaveni moderními bezpečnostními pomůckami a technologiemi, které zvyšují komfort pacientů a bezpečí zdravotníků. Jsme rovnocenní partneři s lékaři a máme možnost plánovat individuální komplexní péči o pacienta v multidisciplinárním pojetí. Chcete pracovat na renomované klinice, kde odvádíme svou práci zodpovědně, vážíme si jeden druhého a respektujeme se? Neváhejte a přijďte mezi nás. https://www.uvn.cz/cs/centrum-ockovani-a-cestovni-mediciny-uvn
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná nebo praktická sestra do ambulance Neurochirurgické a neuroonkologické kliniky 1. LF UK a ÚVN

Datum:09.04.2024 v 07:51
Místo/funkce:Všeobecná nebo praktická sestra do ambulance Neurochirurgické a neuroonkologické kliniky 1. LF UK a ÚVN
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, Odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku ve výši 60.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Hledáme sestru do ambulance NCHK. Nástup možný od 1.7.2024 + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK. Proč pracovat na neurochirurgické klinice? "Práci na Neurochirurgické klinice jsem si vybrala, protože patří mezi nejlepší kliniky v ČR. Baví mě různorodost této práce mezi mladým, profesionálním a milým týmem. Je tu spousta pozitivních věcí jako je moderní vybavení a podpora nadřízených." Veronika, všeobecná sestra NCHK. Staňte se členy prestižní kliniky, která disponuje technickým vybavením, které je plně srovnatelné s cizinou. Jde především o sofistikované přístroje používané při operacích - operační mikroskopy, navigační systémy, ultrazvukové aspirátory a kompletní zařízení pro endoskopické operace. Samozřejmostí je peroperační monitorování nervových funkcí elektrofyziologickými metodami.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA

Datum:08.04.2024 v 17:57
Místo/funkce:ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA
Pracoviště:MUDr. Kuvík Petr - Privátní stomatologická ordinace
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme ZDRAVOTNÍ SESTRU/ ZUBNÍ SESTRU/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKU do privátní stomatologické ordinace Praha 2 u Nám. Míru. Požadujeme vzdělání v oboru, práce je vhodná i pro pracovité a milé absolventky po zdravotnické škole nebo studentky dentální hygieny, praxe na stomatologii není podmínkou, čtyřruční asistence, práce s mikroskopem, příjemné vystupování, pečlivost, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti.
Jiné požadavky:ZDRAVOTNÍ SESTRA/ ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA - vhodné pro absolventky
Co nabízíme:Výborné platové podmínky, profesionální růst v oboru. Zaměstnanecké benefity. Praxe není nutná, rádi vše zaučíme. Práce v malém rodinném kolektivu pouze s jedním lékařem. HPP od pondělí do pátku (kratší pátky) a volné víkendy nebo dle dohody ev. i DPČ - zkrácený pracovní úvazek. Možnost NÁBOROVÉHO PŘÍSPĚVKU 15 000,-Kč. Nástup možný ihned.
Poznámka:V případě zájmu zasílejte CV + foto na e-mail: pavla@kuvik.cz nebo volejte pro bližší informace na telefon: 605 379 350
Kontakt:E-mail: pavla@kuvik.cz
Tel.: 605 379 350

Zdravotní sestra v ambulanci

Datum:08.04.2024 v 16:22
Místo/funkce:Zdravotní sestra v ambulanci
Pracoviště:Cévní ambulance Mělník
Region:Středočeský kraj
Kvalifikační předpoklady:Do týmu Cévní ambulance Mělník s.r.o. přijmeme na plný nebo částečný úvazek zdravotní sestru (kvalifikační vzdělání v oboru všeobecná sestra). Náplň práce zdravotní sestry zahrnuje provádění dg. vyšetření (pletysmografie, ABI, EKG), asistenci lékaři u výkonů na křečových žilách, odběry krve a edukaci pacientů.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Nabízíme pestrou práci ve zcela nové a moderně vybavené ambulanci, vstřícné jednání, kolektiv příjemných lidí, kteří rádi pomohou, zajištění komplexního vzdělání v oboru (odborná školení, účast na odb.kongresech a seminářích), pozitivní pracovní atmosféru, motivující mzdu.
Poznámka:Jsme nová, rozvíjející se ambulance. Zaměřujeme se na diagnostiku a léčbu v oblasti cévní medicíny včetně onemocnění lymfatického systému. Nacházíme se v klidném a příjemném prostředí s dobrou dopravní dostupností. Nástup možný ihned, nebo dle dohody.
Kontakt:E-mail: ambulancefb@gmail.com
Tel.: není uveden

Zdravotní sestra v ambulanci

Datum:08.04.2024 v 14:15
Místo/funkce:Zdravotní sestra v ambulanci
Pracoviště:MiniClinic, Praha 4
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Hledáme všeobecnou sestru pro práci v ambulantním zařízení specializovaném na internu, revmatologii, ortopedii, rehabilitaci, akupunkturu. Požadujeme odbornou způsobilost, znalost práce s PC, zkušenost s aplikacemi injekcí, EKG. Vítáme předchozí praxi v ambulanci, event. zkušenosti v rehabilitaci (není podmínkou).
Jiné požadavky:Spolehlivost, pečlivost, komunikační schopnosti, smysl pro humor, zájem o obor.
Co nabízíme:Práce v malém kolektivu ve zrekonstruovaných prostorách soukromého zdravotnického zařízení na Praze 4, Spořilov. Dobré platové ohodnocení, půlroční odměny, 5 týdnů dovolené, v případě zájmu stravenky, rehabilitační služby zdarma. Příjemné pracovní prostředí a rozmanitá práce. Pevný rozvrh po dohodě s ostatními sestrami. Částečný úvazek (16-20 hodin týdně, tj 2-3 dny v týdnu), HPP nebo DPP dle dohody.
Poznámka:Nástup možný ihned, nutné zaučení. Pište životopisy na mail nebo volejte, těšíme se na Vás.
Kontakt:E-mail: info@miniclinic.cz
Tel.: 261222077

Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / praktická sestra

Datum:08.04.2024 v 12:32
Místo/funkce:Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / praktická sestra
Pracoviště:Vinohradská 1201/159, Praha 10
Region:
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme praktickou zdravotní sestru, ženu či muže na HPP. Praxe u lůžka výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy, ve všem Vás rádi zaučíme.
Jiné požadavky:Pozitivní vztah k seniorům, pečlivost a vstřícnost. Základní dovednost s PC (Word, Excel).
Co nabízíme:Po zkušební době možnost výdělku až 43.000,- Kč., samozřejmostí jsou příplatky za noční, víkendy, svátky; další finanční benefity. Příjemné pracovní prostředí se zahradou a výborné zázemí. Přátelský kolektiv, podpora vzdělávání a osobního rozvoje. Možnost přespání pro mimopražské. Vzhledem k počtu klientů je nadstandardní personální obsazení ve směnách.
Poznámka:Ve spolupráci s týmem zkušených lékařů, zdravotních sester a jiných odborných pracovníků se budete podílet na odborné zdravotní a sociální péči o naše klienty.
Kontakt:E-mail: hagibor@kehilaprag.cz
Tel.: 226235251

Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / všeobecná zdravotní sestra

Datum:08.04.2024 v 12:29
Místo/funkce:Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / všeobecná zdravotní sestra
Pracoviště:Vinohradská 1201/159, Praha 10
Region:
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme všeobecnou zdravotní sestru, ženu či muže na HPP. Praxe u lůžka výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy. Ve všem Vás rádi zaučíme.
Jiné požadavky:Pozitivní vztah k seniorům, pečlivost a vstřícnost. Základní dovednost s PC (Word, Excel).
Co nabízíme:Po zkušební době možnost výdělku až 55.000,- Kč., samozřejmostí jsou příplatky za noční, víkendy, svátky; další finanční benefity. Příjemné pracovní prostředí se zahradou a výborné zázemí. Přátelský kolektiv, podpora vzdělávání a osobního rozvoje. Možnost přespání pro mimopražské. Vzhledem k počtu klientů je nadstandardní personální obsazení ve směnách.
Poznámka:Ve spolupráci s týmem zkušených lékařů, zdravotních sester a jiných odborných pracovníků se budete podílet na odborné zdravotní a sociální péči o naše klienty.
Kontakt:E-mail: hagibor@kehilaprag.cz
Tel.: 226235251

Zdravotní sestra ambulance Brno Slatina + Brno střed

Datum:08.04.2024 v 12:26
Místo/funkce:Zdravotní sestra ambulance Brno Slatina + Brno střed
Pracoviště:ambulance pracovního lékařství Brno - Slatina + poliklinika Brno - střed
Region:Jihomoravský kraj
Kvalifikační předpoklady:* SZS, VZS, ukončené vzdělání v oboru všeobecná sestra / zdravotnický asistent (praktická sestra) * zkušenosti z ambulantního provozu výhodou
Jiné požadavky:* Profesionální přístup k plnění úkolu, samostatnost a iniciativa * Potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezúhonnosti * Uživatelská znalost práce na PC * Vstřícný a ochotný přístup k pacientům
Co nabízíme:* Plný nebo částečný pracovní úvazek (rozpětí od cca 10 do 35 hodin týdně dle výše úvazku) * Motivující mzdové ohodnocení * Jednosměnný provoz v ambulanci * Podpora dalšího vzdělávání * Dlouhodobá spolupráce ve stabilní společnosti * Přátelský kolektiv a osobní přístup *** Benefity: * 4+1 týden dovolené * 3 dny na zotavenou (sick days) * odměny, prémie * stravenkový paušál * volno na vzdělávání, vzdělávací kurzy, školení * zvýhodněná Multisport karta * nadstandardní lékařská péče (zvýhodněná očkování aj.) * zvýhodněné lázeňské pobyty
Poznámka:Přijmeme zdravotní sestru do ambulance pracovního lékařství (2 dny v týdnu) pro pracoviště Brno - Slatina, dále v kombinaci s úvazkem na poliklinice v širším centru Brna (Brno Kounicova, multidisciplinární ambulantní pracoviště). Nabízíme částečnou flexibilitu ve volbě úvazku - je možné se dohodnout na variantě 2 dny úvazek nebo 2+3 dny! *** Těšíme se na Vaši reakci *** MediClinic a.s. ***
Kontakt:E-mail: kariera@mediclinic.cz
Tel.: 733 679 555

sestra na lůžkové oddělení - Praha 4

Datum:08.04.2024 v 11:30
Místo/funkce:sestra na lůžkové oddělení - Praha 4
Pracoviště:Praha - Háje
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Klinika jednodenní chirurgie Palas Athéna hledá sestru na lůžkové oddělení. Máme pouze plánované výkony, pacienti ASA 1 a 2. Pracujeme ve směnném provozu pondělí - sobota ráno. Svátky volné. Nabízíme menší kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, každé pololetí mimořádné odměny a různé zaměstnanecké benefity.
Poznámka:Nástup možný ihned.
Kontakt:E-mail: ernestova@palas-athena.cz
Tel.: 603 888 432

Všeobecná sestra do neurologické ambulance

Datum:08.04.2024 v 10:41
Místo/funkce:Všeobecná sestra do neurologické ambulance
Pracoviště:Poliklinika IPP - Legerova
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Poliklinika IPP přijme sestru do neurologické ambulance. Naše neurologické oddělení nabízí řadu vyšetřovacích metod (sonografie, EEG, klasická neurologie) a vysoce kvalifikovaný personál. Sestře nabízíme flexibilní časové možnosti a zajímavé platové ohodnocení. Znalost měření EMG a EEG výhodou, případně není problém odborného zaškolení.
Jiné požadavky:Praxi na obdobné pozici, odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb, spolehlivost, schopnost jednat s lidmi, trestní bezúhonnost.
Co nabízíme:Práci v akreditovaném, stabilním, prosperujícím zdravotnickém zařízení – motivující platové ohodnocení – přátelskou atmosféru – podmínky pro osobní a profesní rozvoj – hrazenou příplatkovou péči - 5 týdnů dovolené, 3 sick day - výbornou dopravní dostupnost – systém firemních benefitů (stravenkový paušál, benefitní karta, příspěvek za doporučení a další).
Poznámka:Práce HPP, úvazek 1,0. Nástup ihned, popřípadě dle domluvy.
Kontakt:E-mail: personalni@poliklinikaipp.cz
Tel.: není uveden

Všeobecná sestra do endokrinologické/diabetologické ambulance

Datum:08.04.2024 v 10:38
Místo/funkce:Všeobecná sestra do endokrinologické/diabetologické ambulance
Pracoviště:Poliklinika IPP - Legerova
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Do naší diabetologické/endokrinologické ambulance hledáme všeobecnou sestru na hlavní pracovní poměr. Jedná se o nenáročnou práci v příjemném pracovním prostředí, kde Vaší hlavní pracovní náplní bude asistence lékaři při základním i specializovaném vyšetření, hlídaní glykémie, objednávaní pacientů, hlídaní fyziologických funkcí, běžná administrativa spojená s chodem ordinace.
Jiné požadavky:Praxi na obdobné pozici, odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb, spolehlivost, schopnost jednat s lidmi, trestní bezúhonnost.
Co nabízíme:Práci v akreditovaném, stabilním, prosperujícím zdravotnickém zařízení – motivující platové ohodnocení – přátelskou atmosféru – podmínky pro osobní a profesní rozvoj – hrazenou příplatkovou péči - 5 týdnů dovolené, 3 sick day - výbornou dopravní dostupnost – systém firemních benefitů (stravenkový paušál, benefitní karta, příspěvek za doporučení a další).
Poznámka:Práce na HPP, úvazek 1,0. Nástup od května, případně dle domluvy.
Kontakt:E-mail: personalni@poliklinikaipp.cz
Tel.: není uveden

Všeobecná sestra na dermatologii

Datum:08.04.2024 v 10:31
Místo/funkce:Všeobecná sestra na dermatologii
Pracoviště:Centrum dermatologie - Štěpánská
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Do unikátního léčebného centra dermatologie, které se neustále rozvíjí, hledáme šikovnou sestru do provozu sanatoria. Praxe na obdobné pozici není nutná, důkladně Vás zaškolíme. Práce ve dvousměnném provozu (ranní 6:00 – 14:00, odpoledni 13:00 – 21:00) směny se většinou střídají po týdnu. Nabízíme příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou, náborový příspěvek a systém firemních benefitů. Pozice je vhodná i pro kandidáty kteří byli delší dobu mimo zdravotnictví a rádi by se do něj vrátili.
Jiné požadavky:Odborná způsobilost dle zákona č.96/2004Sb., samostatnost, spolehlivost, schopnost jednat s lidmi, trestní bezúhonnost.
Co nabízíme:Práci v akreditovaném, stabilním, prosperujícím zdravotnickém zařízení – náborový příspěvek 15.000, - Kč – motivující platové ohodnocení – příjemné pracovní prostředí a přátelskou atmosféru – podmínky pro osobní a profesní rozvoj – hrazenou příplatkovou péči – 5 týdnů dovolené, 3 sick day, - systém firemních benefitů (stravenkový paušál, benefitní karta, příspěvek za doporučení a další).
Poznámka:Práce na HPP, celý úvazek. Nástup ideálně od dubna, případně dle domluvy.
Kontakt:E-mail: personalni@poliklinikaipp.cz
Tel.: není uveden

Zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře

Datum:08.04.2024 v 10:03
Místo/funkce:Zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře
Pracoviště:Praha Vinohrady
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost zdravotní sestry. Zodpovědnost. Organizační a komunikační schopnosti.
Jiné požadavky:Hledám zdravotní sestru do ordinace praktického lékaře na Praze 3(metro A Želivského) na částečný úvazek 27hodin/týden. Běžný ambulantní provoz, péče o pacienty, PC systém Smartmedix, CRP, EKG. Ordinace zachovává rodinné zázemí pro pacienty. Celostní náhled na medicínu.
Co nabízíme:Příjemné prostředí, osobní přístup, stabilitu. Dobré platové podmínky a benefity.
Poznámka:Nástup možný podle domluvy. V případě zájmu mě kontaktujte na email.
Kontakt:E-mail: praktikp3@seznam.cz
Tel.: není uveden

Praha 1

Datum:08.04.2024 v 09:01
Místo/funkce:Praha 1
Pracoviště:Premier Clinic
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Všeobecná zdravotní sestra
Jiné požadavky:Empatie, příjemné vystupování, komunikativní Aj či Nj
Co nabízíme:Nabízíme spolupráci ve formě DPP - odběry krve, EKG každé pondělí v čase 6-10 hod, ev. do 12 hod. Příjemné pracovní prostředí, možnost větší spolupráce při oboustranném zájmu. Nástup možný ihned.
Poznámka:v případě zájmu zašlete své CV na e-mail bauerova@premier-clinic.cz.
Kontakt:E-mail: bauerova@premier-clinic.cz
Tel.: 728005005

zubní instrumentářka/zdravotní sestra

Datum:07.04.2024 v 20:29
Místo/funkce:zubní instrumentářka/zdravotní sestra
Pracoviště:Praha 7
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Rádi poznáme zubní instrumentářku/zdravotní sestru pro zavedenou stomatologickou kliniku DENTplus na Praze 7 vedené MUDr. Křížovou. Zkušenost s asistencí zubnímu lékaři vítána, ale není nezbytnou podmínkou.
Jiné požadavky:Očekáváme zejména schopnost týmové spolupráce, pečlivost a ochotu učit se novým postupům a metodám.
Co nabízíme:Nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení, žádná práce o víkendech/svátcích/v noci, zaměstnanecké výhody (Multisport, dovolená navíc, stavné a další), přátelský tým, práci s nejmodernějšími stomatologickými přístroji (CBCT rentgen, přístroje pro 3D stomatologii, mikroskopy, lasery a další přímo na klinice).
Poznámka:Další informace na www.dentplus.cz, životopisy prosím zasílejte na info@denptlus.cz nebo prosím pro další informace volejte 775 694 472. Těšíme se na spolupráci.
Kontakt:E-mail: info@dentplus.cz
Tel.: 775694472

Všeobecná sestra - zástup

Datum:07.04.2024 v 18:43
Místo/funkce:Všeobecná sestra - zástup
Pracoviště:VPL Praha 10
Region:
Kvalifikační předpoklady:Všeobecná sestra - hledám urgentní zástup v ordinaci na Praze 10 tuto středu - 10.4., čtvrtek, možná i pátek. Možná další spolupráce do budoucna.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Nabízíme jednorázový zástup za nemoc
Poznámka:Již tento týden
Kontakt:E-mail: chytilova.ordinace@seznam.cz
Tel.: není uveden

Sálová sestra / Instrumenářka na prestižní oční kliniku v Praze

Datum:05.04.2024 v 23:14
Místo/funkce:Sálová sestra / Instrumenářka na prestižní oční kliniku v Praze
Pracoviště:Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Požadujeme: SŠ/VŠ vzdělání v oboru praktická nebo všeobecná sestra (či diplomovaná všeobecná sestra) je podmínkou, specializace perioperační péče výhodou Naší hlavní odpovědností je zdraví pacientů, očekáváme svědomitost, pečlivost a empatii Praxe z operačních sálů výhodou Rodilý český jazky, jiný jazyk výhodou
Jiné požadavky:Co u nás budete dělat? Instrumentování na operačním sále. Vykonávání činnosti při péči o pacienty před, v průběhu a bezprostředně po operačním výkonu. Komunikace s pacienty, úzká spolupráce s lékaři. Výpomoc na ambulantním pracovišti.Co musíte znát, mít a umět?
Co nabízíme:Co Vám nabízíme Čekají na Vás krásné nové prostory Čtvrtletní odměny a příjemné bonusy k fixnímu platu navíc Moderní pracovní prostředí s nejnovějšími přístroji Tým, který se podporuje, vychází si vstříc a má propracovaný systém zaškolení nováčků Podporu při adaptaci na nových pracovištích Jednosměnný provoz s pracovní dobou, která kopíruje chod operačních sálů Pravidelné kvartální odměny Příspěvek na volnočasové aktivity až do výše 12 000 Kč za rok Podmínky pro spokojené budování kariéry a osobního rozvoje 25 dní dovolené a příspěvek na stravenky s hodnotou 150 Kč Slevy na produkty a služby kliniky Typ úvazku: Práce na plný úvazek Odměna: 51 000 Kč / měsíc
Poznámka:Čeká na Vás krásný a prestižní obor, kde vidíte výsledky okamžitě! Připojte se k nám na hlavní pracovní poměr jako Zdravotní/všeobecná/praktická sestra. Naše soukromá oční klinika je na trhu velmi silná a prestižní značka a záleží nám na nejkvalitnější péči, jak o naše pacienty, tak zaměstnance.
Kontakt:E-mail: michaela@sourceacademy.cz
Tel.: není uveden

ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA

Datum:05.04.2024 v 14:25
Místo/funkce:ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA
Pracoviště:MUDr. Kuvík Petr - Privátní stomatologická ordinace
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme ZDRAVOTNÍ SESTRU/ ZUBNÍ SESTRU/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKU do privátní stomatologické ordinace Praha 2 u Nám. Míru. Požadujeme vzdělání v oboru, práce je vhodná i pro pracovité a milé absolventky po zdravotnické škole nebo studentky dentální hygieny, praxe na stomatologii není podmínkou, čtyřruční asistence, práce s mikroskopem, příjemné vystupování, pečlivost, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti.
Jiné požadavky:ZDRAVOTNÍ SESTRA/ ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA - vhodné pro absolventky
Co nabízíme:Výborné platové podmínky, profesionální růst v oboru. Zaměstnanecké benefity. Praxe není nutná, rádi vše zaučíme. Práce v malém rodinném kolektivu pouze s jedním lékařem. HPP od pondělí do pátku (kratší pátky) a volné víkendy nebo dle dohody ev. i DPČ - zkrácený pracovní úvazek. Možnost NÁBOROVÉHO PŘÍSPĚVKU 15 000,-Kč. Nástup možný ihned.
Poznámka:V případě zájmu zasílejte CV + foto na e-mail: pavla@kuvik.cz nebo volejte pro bližší informace na telefon: 605 379 350
Kontakt:E-mail: pavla@kuvik.cz
Tel.: 605 379 350

Zdravotní sestra/porodní asiatentka

Datum:05.04.2024 v 13:08
Místo/funkce:Zdravotní sestra/porodní asiatentka
Pracoviště:Iscare a.s. Praha 9
Region:
Kvalifikační předpoklady:Klinické centrum ISCARE přijme do hlavního pracovního poměru zdravotní sestru nebo porodní asistentku na gynekologickou ambulanci do dvousměnného provozu (po-pá). Požadujeme: osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu („registrace“), praxe nutná (na gynekologii výhodou), samostatné a příjemné vystupování, rozhodnost a spolehlivost při plnění pracovních úkolů, odpovědnost a loajalitu, trestní bezúhonnost.
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Nabízíme: příjemné pracovní prostředí v moderní klinice, týden dovolené nad zákonný rámec, příspěvky na stravování, příspěvek na jazykové kurzy AJ, NJ, po roce zaměstnání příspěvky na penzijní připojištění, výbornou dopravní dostupnost MHD (metro, tram, vlak), výhodné tarify mobilního operátora, roční a věrnostní odměny.
Poznámka:Nástup možný od 2.5.2024 i během dubna.
Kontakt:E-mail: novakova@iscare.cz
Tel.: 604866486

Partneři ČESKÉ ASOCIACE SESTER