Burza práce - Přijmeme zaměstnance

Česká asociace sester neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.

Všeobecná sestra (m/ž) na Hloubětínský zámeček

Datum:16.03.2023 v 10:06
Místo/funkce:Všeobecná sestra (m/ž) na Hloubětínský zámeček
Pracoviště:VDH MED Project a.s.
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Koho hledáme? • Všeobecné zdravotní sestry a sestry s ARO/JIP specializací (středoškolské vzdělání, vyšší odborné a vysokoškolské vzdělání) • Jste absolvent nebo zkušený profesionál - u nás mají dveře všichni otevřené! • Zvládáte práci na PC na uživatelské úrovni • Aktivní přístup k práci a zodpovědnost jsou Vám vlastní • Schopnost pracovat samostatně i v týmu • Jste flexibilní a rádi se učíte novým věcem • Můžete doložit morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Co na Vás čeká, když se přidáte do našeho týmu? • Pracoviště na pražských Vinohradech v areálu FNKV v centru Prahy • Moderní technická vybavenost a příjemné pracovní prostředí • Velký důraz na bezpečnost a zdraví zaměstnanců na pracovišti • Propracovaný adaptační proces s plnou podporou školitele • Možnost osobního i profesního růstu a podpora dalšího vzdělávání • Stabilní a motivující platové ohodnocení • Již po ukončení zkušební doby smlouva na dobu neurčitou • 5 týdnů dovolená, sick-days Práce všech našich kolegů si velmi vážíme, a proto pro Vás máme jako poděkování připravené různé výhody a benefity: • Náborový příspěvek až do výše 100.000,- Kč dle specializace • Stabilizační odměny, věrnostní odměny pro stálé zaměstnance • Možnost ubytování pro mimopražské • Možnost stravování v areálu • Příspěvek na sport/kulturu - Flexi Pass 500,-Kč/měsíc • Možnost využití služeb fyzioterapeutů z rehabilitačního lékařství • Masáže pro zaměstnance • Ambulance i pro rodinné příslušníky Úvazek: 0,5 - 1,0 Provoz: nepřetržitý (37,5 hodiny za týden) Datum nástupu: hned nebo dle dohody Mzda: 39.500.- až 55.000,- Kč (+ příplatek noc/svátek atd.) STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!
Poznámka:Myslíte si, že by Vás práce u nás bavila? Zašlete životopis a pár slov o sobě na naše personální oddělení. Co nejdřív Vám zavoláme, doptáme se na pár detailů a nejspíš rovnou navrhneme i termín osobního setkání. Těšíme se na Vás!
Kontakt:E-mail: petra.krejca@vdhmed.cz
Tel.: +420720050798

Všeobecná sestra / Zdravotnický záchranář - Chirurgická příjmová příjmová ambulance

Datum:15.03.2023 v 21:11
Místo/funkce:Všeobecná sestra / Zdravotnický záchranář - Chirurgická příjmová příjmová ambulance
Pracoviště:Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského (Nemocnice pod Petřínem)
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry nebo zdravotnického záchranáře.
Jiné požadavky:Zdravotní způsobilost, Trestní bezúhonnost, Ochotu učit se novým věcem.
Co nabízíme:Podporu v odborném růstu a dalším vzdělávání, Pracoviště s moderním technickým vybavením, Přátelskou atmosféru v prostředí menší nemocnice s dlouhou tradicí, Krásné pracovní prostředí v historickém centru Prahy s možností parkování, Možnost ubytování v areálu pro mimopražské zaměstnance, Práci ve dvousměnném provozu, Pracovní smlouvu na plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku), 5 týdnů dovolené + 3 sick days, Příspěvek na stravování, Výhodné nabídky mobilního operátora, Zvýhodněné služby v rámci nemocnice (masáže, dentální hygiena apod.), Odměny k pracovnímu výročí, Slevy na nákup v nemocniční lékárně, MultiSport karta, Kulturní, vzdělávací a sportovní akce pořádané nemocnicí, Přístup ke kvalitní zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky.
Poznámka:Do sehraného kolektivu přijmeme milou a spolehlivou posilu na pozici všeobecná sestra / zdravotnický záchranář, která se s námi bude chtít podílet na provozu ambulancí a péči o pacienty. K dispozici vám bude tým zkušených lékařů, sestřiček a dalších zdravotníků. Jedná se o práci ve všeobecné chirurgické ambulanci s možností zapojit se i do specializovaných poraden. Vzhledem k velikosti nemocnice se brzy seznámíte s kolegy z ostatních oddělení, což umožňuje řešit záležitosti rychle a flexibilně.
Kontakt:E-mail: aneta.polanska@nmskb.cz
Tel.: +420731695323

Všeobecná sestra - Chirurgické oddělení

Datum:15.03.2023 v 21:07
Místo/funkce:Všeobecná sestra - Chirurgické oddělení
Pracoviště:Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského (Nemocnice pod Petřínem)
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry.
Jiné požadavky:Zdravotní způsobilost, Trestní bezúhonnost, Ochotu učit se novým věcem, Nástup ihned nebo dle dohody.
Co nabízíme:Akreditované pracoviště s moderním technickým vybavením, Přátelskou atmosféru v prostředí menší nemocnice s dlouhou tradicí, Krásné pracovní prostředí v historickém centru Prahy s možností parkování v areálu, Možnost ubytování pro mimopražské zaměstnance, Pracovní smlouvu na plný úvazek v nepřetržitém provozu, Možnost i zkráceného úvazku, Motivující mzdové ohodnocení včetně osobního příplatku a příplatku za směnnost, 5 týdnů dovolené + 3 sick days, Podporu zaměstnavatele v odborném rozvoji v rámci celoživotního i specializačního vzdělávání, Příspěvek na závodní stravování, Výhodné nabídky mobilního operátora, Zvýhodněné služby v rámci nemocnice (masáže, dentální hygiena apod.), Slevy na nákup v nemocniční lékárně, Odměny za pracovní výročí, MultiSport karta, Kulturní, vzdělávací a sportovní akce pořádané pro zaměstnance, Přístup ke kvalitní zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky.
Poznámka:Do sehraného a zkušeného kolektivu chirurgického oddělení přijmeme milou a spolehlivou posilu na pozici všeobecná sestra, která se s námi bude podílet na provozu oddělení a péči o pacienty. Jsme standardní chirurgické oddělení s převážně plánovanou operativou a zakládáme si především na individuálním přístupu k pacientům. Vzhledem k velikosti nemocnice se brzy seznámíte s kolegy z ostatních oddělení, což umožňuje řešit záležitosti rychle a flexibilně.
Kontakt:E-mail: aneta.polanska@nmskb.cz
Tel.: +420731695323

VŠEOBECNÁ SESTRA / PRAKTICKÁ SESTRA - INTERNÍ ODDĚLENÍ

Datum:15.03.2023 v 21:05
Místo/funkce:VŠEOBECNÁ SESTRA / PRAKTICKÁ SESTRA - INTERNÍ ODDĚLENÍ
Pracoviště:Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského (Nemocnice pod Petřínem)
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry nebo praktické sestry.
Jiné požadavky:Zdravotní způsobilost, Trestní bezúhonnost, Ochotu učit se novým věcem.
Co nabízíme:Pracoviště s moderním technickým vybavením, Přátelskou atmosféru v prostředí menší nemocnice s dlouhou tradicí, Krásné pracovní prostředí v historickém centru Prahy s možností parkování, Možnost ubytování v areálu pro mimopražské zaměstnance, Pracovní smlouvu na plný úvazek, Možnost i zkráceného úvazku (pozice je tak vhodná i pro sestry, které jsou nyní na rodičovské dovolené a chtějí zůstat v kontaktu s profesí), Motivující mzdové ohodnocení včetně osobního příplatku a příplatku za směnnost, 5 týdnů dovolené + 3 sick days, Příspěvek na stravování, Podpora v odborném růstu a dalším vzdělávání, Výhodné nabídky mobilního operátora, Zvýhodněné služby v rámci nemocnice (masáže, dentální hygiena apod.), Odměny k pracovnímu výročí, Slevy na nákup v nemocniční lékárně, MultiSport karta, Kulturní, vzdělávací a sportovní akce pořádané nemocnicí, Přístup ke kvalitní zdravotní péči pro vás i vaše nejbližší rodinné příslušníky.
Poznámka:Do sehraného kolektivu lůžkového interního oddělení přijmeme novou posilu na pozici Všeobecná/Praktická sestra, která se s námi bude chtít podílet na provozu oddělení a péči o pacienty. K dispozici vám bude tým zkušených lékařů, sestřiček a dalších zdravotníků. Lůžková část poskytuje diagnostiku a léčbu onemocnění v oborech všeobecné interní medicíny, kardiologie, gastroenterologie, geriatrie, diabetologie a angiologie ve spolupráci s dalšími medicínskými obory nemocnice. Vzhledem k velikosti nemocnice se brzy seznámíte s kolegy z ostatních oddělení, což umožňuje řešit záležitosti rychle a flexibilně.
Kontakt:E-mail: aneta.polanska@nmskb.cz
Tel.: +420731695323

Všeobecná sestra - domácí zdravotní péče

Datum:15.03.2023 v 21:02
Místo/funkce:Všeobecná sestra - domácí zdravotní péče
Pracoviště:Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského (Nemocnice pod Petřínem)
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry
Jiné požadavky:Schopnost samostatného rozhodování a rychlého posouzení zdravotního stavu pacienta, Profesionální vstřícný přístup k pacientům a vysokou míru empatie, Trestní bezúhonnost.
Co nabízíme:Pracovní úvazek dle vašich možností, Jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna (sick days), e-stravenka, Příspěvek na náklady MHD, Možnost ubytování pro mimopražské zaměstnance, Služební telefon, Zvýhodněné služby nemocnice (masáže, dentální hygiena, apod.), Slevy v nemocniční lékárně, MultiSport karta, Kulturní, vzdělávací a sportovní akce pořádané nemocnicí.
Poznámka:Do našeho malého kolektivu hledáme milou kolegyni s příjemným vystupováním, která bude spolu s námi dojíždět za pacienty do jejich domácího prostředí a poskytovat jim zdravotní a ošetřovatelskou péči na základě indikace ošetřujícího lékaře. Nástup ihned nebo dle dohody.
Kontakt:E-mail: aneta.polanska@nmskb.cz
Tel.: +420731695323

Zdravotní sestřička Petřiny

Datum:15.03.2023 v 20:23
Místo/funkce:Zdravotní sestřička Petřiny
Pracoviště:Praha 6 - Petřiny
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Ukončené vzdělání v oboru zdravotní sestra/ praktická sestra/ zdravotnický záchranář
Jiné požadavky:Zkušenosti s odběry krve, schopnost samostatné práce, základní znalost práce s PC, spolehlivost
Co nabízíme:HPP 40hod/ týdně, práce ve stabilní firmě, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, plat po zaučení 42.000 Kč
Poznámka:Do naší odběrové místnosti na Praze 6 v Poliklinice Stamicova přijmeme sestřičku na plný úvazek. Nástup je možný ihned.
Kontakt:E-mail: Lucie.kluchova@citylab.cz
Tel.: 773037010

Všeobecná/praktická sestra IVF

Datum:15.03.2023 v 19:48
Místo/funkce:Všeobecná/praktická sestra IVF
Pracoviště:Europe IVF International s.r.o.
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:- odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry/praktické sestry - potvrzení o zdravotní způsobilosti a bezúhonnosti - máte velmi dobrou znalost interních ERP systémů a velmi dobrou znalost práce na PC - výhodou je znalost angličtiny a/nebo němčiny
Jiné požadavky:- chápete, že klient musí vědět, že je o něj dobře postaráno a může se na nás spolehnout - umíte se naladit na skloubení organizace času klienta a našeho servisu - máte milé a proaktivní vystupování - jste komunikativní, nebojíte se dotahovat práci do konce a umíte pracovat pod tlakem - je pro Vás odpovědnost, spolehlivost a pečlivost na prvním místě - máte smysl pro humor a máte schopnost zvládat nečekané situace
Co nabízíme:- práce na HPP - finanční ohodnocení adekvátní vašim zkušenostem v oboru - příjemné pracovní prostředí v nových prostorách kliniky umístěné přímo u stanice metra - výjimečný tým, kterému záleží na každém členovi - 5 týdnů dovolené a další benefity pro zaměstnance - jednosměnný provoz
Poznámka:Co bude Vaším úkolem: - práce na ambulanci, vyšetřovnách či zákrokovém sále - asistovat lékaři, připravovat a aplikovat medikaci, edukovat klientky - vést řádně zdravotnickou dokumentaci v papírové a elektronické podobě vč. práce s programem SmartMedix - komunikovat s laboratoří - prezentovat kliniku a její služby - udržovat pořádek a příjemné prostředí pro sebe i naše klienty
Kontakt:E-mail: lenka.krcalova@europeivf.com
Tel.: 607056764

Všeobecná sestra a sestra se specializací ARO/JIP (m/ž)

Datum:15.03.2023 v 14:18
Místo/funkce:Všeobecná sestra a sestra se specializací ARO/JIP (m/ž)
Pracoviště:Etoile CZ a.s.
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Koho hledáme? • Všeobecné zdravotní sestry a sestry s ARO/JIP specializací (středoškolské vzdělání, vyšší odborné a vysokoškolské vzdělání) • Jste absolvent nebo zkušený profesionál - u nás mají dveře všichni otevřené! • Zvládáte práci na PC na uživatelské úrovni • Aktivní přístup k práci a zodpovědnost jsou Vám vlastní • Schopnost pracovat samostatně i v týmu • Jste flexibilní a rádi se učíte novým věcem • Můžete doložit morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Co na Vás čeká, když se přidáte do našeho týmu? • Pracoviště na pražských Vinohradech v areálu FNKV v centru Prahy • Moderní technická vybavenost a příjemné pracovní prostředí • Velký důraz na bezpečnost a zdraví zaměstnanců na pracovišti • Propracovaný adaptační proces s plnou podporou školitele • Možnost osobního i profesního růstu a podpora dalšího vzdělávání • Stabilní a motivující platové ohodnocení • Již po ukončení zkušební doby smlouva na dobu neurčitou • 5 týdnů dovolená, sick-days Práce všech našich kolegů si velmi vážíme, a proto pro Vás máme jako poděkování připravené různé výhody a benefity: • Náborový příspěvek až do výše 100.000,- Kč dle specializace • Stabilizační odměny, věrnostní odměny pro stálé zaměstnance • Možnost ubytování pro mimopražské • Možnost stravování v areálu • Příspěvek na sport/kulturu - Flexi Pass 500,-Kč/měsíc • Možnost využití služeb fyzioterapeutů z rehabilitačního lékařství • Masáže pro zaměstnance • Ambulance i pro rodinné příslušníky Úvazek: 0,5 - 1,0 Provoz: nepřetržitý (37,5 hodiny za týden) Datum nástupu: hned nebo dle dohody Mzda: 39.500.- až 55.000,- Kč (+ příplatek noc/svátek atd.) STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!
Poznámka:Myslíte si, že by Vás práce u nás bavila? Zašlete životopis a pár slov o sobě na naše personální oddělení. Co nejdřív Vám zavoláme, doptáme se na pár detailů a nejspíš rovnou navrhneme i termín osobního setkání. Těšíme se na Vás!
Kontakt:E-mail: petra.krejca@etoilecz.cz
Tel.: +420720050798

Všeobecná sestra (m/ž) na Hloubětínský zámeček

Datum:15.03.2023 v 14:17
Místo/funkce:Všeobecná sestra (m/ž) na Hloubětínský zámeček
Pracoviště:VDH MED Project a.s.
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Koho hledáme? • Všeobecné zdravotní sestry a sestry s ARO/JIP specializací (středoškolské vzdělání, vyšší odborné a vysokoškolské vzdělání) • Jste absolvent nebo zkušený profesionál - u nás mají dveře všichni otevřené! • Zvládáte práci na PC na uživatelské úrovni • Aktivní přístup k práci a zodpovědnost jsou Vám vlastní • Schopnost pracovat samostatně i v týmu • Jste flexibilní a rádi se učíte novým věcem • Můžete doložit morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Co na Vás čeká, když se přidáte do našeho týmu? • Pracoviště v zázemí historické budovy Hloubětínského zámku s výbornou dopravní dostupností • Moderní technická vybavenost a příjemné pracovní prostředí • Velký důraz na bezpečnost a zdraví zaměstnanců na pracovišti • Propracovaný adaptační proces s plnou podporou školitele • Možnost osobního i profesního růstu a podpora dalšího vzdělávání • Stabilní a motivující platové ohodnocení • Již po ukončení zkušební doby smlouva na dobu neurčitou • 5 týdnů dovolená, sick-days Práce všech našich kolegů si velmi vážíme, a proto pro Vás máme jako poděkování připravené různé výhody a benefity: • Náborový příspěvek až do výše 100.000,- Kč dle specializace • Stabilizační odměny, věrnostní odměny pro stálé zaměstnance • Možnost ubytování pro mimopražské • Možnost stravování v areálu • Příspěvek na sport/kulturu - Flexi Pass 500,-Kč/měsíc • Možnost využití služeb fyzioterapeutů z rehabilitačního lékařství • Masáže pro zaměstnance • Ambulance i pro rodinné příslušníky Úvazek: 0,5 - 1,0 Provoz: nepřetržitý (37,5 hodiny za týden) Datum nástupu: hned nebo dle dohody Mzda: 39.500.- až 55.000,- Kč (+ příplatek noc/svátek atd.) STAŇTE SE SOUČÁSTÍ NAŠEHO TÝMU!
Poznámka:Myslíte si, že by Vás práce u nás bavila? Zašlete životopis a pár slov o sobě na naše personální oddělení. Co nejdřív Vám zavoláme, doptáme se na pár detailů a nejspíš rovnou navrhneme i termín osobního setkání. Těšíme se na Vás!
Kontakt:E-mail: petra.krejca@vdhmed.cz
Tel.: +420720050798

Všeobecná sestra, praktická sestra

Datum:15.03.2023 v 14:00
Místo/funkce:Všeobecná sestra, praktická sestra
Pracoviště:gynekologie STODŮLKY P5, NÁRODNÍ P1
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Střední zdravotnická škola v oboru všeobecná sestra, praktická sestra.
Jiné požadavky:Administrativa v pc, odběry krve.
Co nabízíme:Vážené sestřičky. Hledám za sebe náhradu do gynekologické ambulance na Praze 5 na Stodůlkách (RANNÍ SM.PO-PÁ) NEBO ZA KOLEGYNI NA NÁRODNÍ(RANNÍ,ODPOLEDNÍ PO-PÁ) PRAHA 1. Praci spojenou s administrativou ohledně gyn.prevencí a poradny s natěšenými budoucími maminkami. Máme velmi příjemné pacientky. Nábízím ten nejlepší,nejpohodovější a stálý kolektiv. Klidnější režim, než v nemocnici. Práci s výbornou pracovní ambulantní dobou a fajnový plat s bonusy. Důvody mého odchodu řeknu osobně. Jestli jsi fajn ženská, sluníčková a už nechceš třeba sloužit, tak se mi prosím ozvi na mail. Budu moc ráda. Konfliktní a zapšklé sestry, nepište, děkuji. Nástup možný ihned nebo do 4/5 2023. Děvčata, budu se těšit na Vaši komunikaci a setkání. Krásné jaro všem. Poznámka: Nástup ihned nebo 4/23 nebo po domluvě. Zaškolení proběhne v klidu po dobu několika týdnů od 2 sestriček.
Poznámka:Práce v gyn.ambulanci bud na Praze 5 Stodůlky nebo Praha 1 Národní třída. Můžete si vybrat.
Kontakt:E-mail: sestrickagynekologie@seznam.cz
Tel.: není uveden

Všeobecná zdravotní sestra

Datum:15.03.2023 v 13:53
Místo/funkce:Všeobecná zdravotní sestra
Pracoviště:Diabetologie - ambulance
Region:Středočeský kraj
Kvalifikační předpoklady:Do soukromé diabetologické ambulance v Příbrami hledáme milou, pracovitou, komunikativní všeobecnou zdravotní sestru .
Jiné požadavky:Znalost práce na PC, anglický jazyk, schopnost koordinovat návštěvy pacientů, edukace DIA pacientů, samostatnost, ochota učit se novým věcem
Co nabízíme:Příjemný kolektiv a moderní zázemí ambulance, důkladné zaučení a vzdělávání, skvělé finanční ohodnocení, paušál na wellness a sportovní aktivity, paušál do lékárny etc., 5 týdnů dovolené
Poznámka:Těšíme se, že se stanete součástí našeho týmu.
Kontakt:E-mail: petra.karova33@gmail.com
Tel.: +4207747107999

Všeobecná sestra/zdravotnický záchranář

Datum:15.03.2023 v 13:44
Místo/funkce:Všeobecná sestra/zdravotnický záchranář
Pracoviště:Všeobecná fakultní nemocnice v Praze- Neurologická klinika JIP
Region:
Kvalifikační předpoklady:Požadujeme vzdělání v oboru všeobecná sestra nebo zdravotnický záchranář (odborná způsobilost dle zákona 96/2004 sb.), čistý trestní rejstřík a zdravotní způsobilost. Praxe v oboru neurologie a intenzivní medicíny NENÍ podmínkou. V Rámci adaptačního procesu Vás naučíme vše, co víme.
Jiné požadavky:Pro práci na našem oddělení je nutná zodpovědnost, manuální zručnost, dobré komunikační dovednosti, trpělivost, schopnost spolupráce a pozitivní přístup k práci.
Co nabízíme:Nabízíme Vám práci na specializovaném pracovišti v příjemném kolektivu, náborový příspěvek pro nově nastupující všeobecné sestry a záchranáře, vlastního mentora v rámci adaptačního procesu, vedení kliniky, které Vás podpoří v profesním a odborném růstu, možnost týmové spolupráce napříč oborem neurologie, zkušenosti s náročnými výzvami spojenými s oborem, zaměstnanecké benefity a stabilní pracovní zařazení.
Poznámka:Výše úvazku je 0,5 až 1,0. Své životopisy posílejte na emailovou adresu viz níže. Těšíme se na spolupráci.
Kontakt:E-mail: borek.jankovsky@vfn.cz
Tel.: není uveden

Všeobecná/praktická sestra

Datum:15.03.2023 v 13:41
Místo/funkce:Všeobecná/praktická sestra
Pracoviště:Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
Region:Liberecký kraj
Kvalifikační předpoklady:Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. přijme do pracovního poměru všeobecné/praktické sestry. Požadujeme: - odbornou způsobilost dle zák. 96/2004 Sb. - odborná praxe výhodou - morální a občanskou bezúhonnost - příjemné vystupování a zájem o obor
Jiné požadavky:
Co nabízíme:- jistota a stabilita zaměstnavatele - práce v moderním a přátelském prostředí s důrazem na týmovou spolupráci - bezplatné vzdělávání, osobní i odborný rozvoj s podporou kolektivu i zaměstnavatele - výborné mzdové podmínky - týden dovolené navíc = 25 dní - příspěvek na penzijní připojištění ve výši 6000 Kč ročně - příspěvek na závodní stravování – cena obědového menu jen 35 Kč - 10% sleva do lékárny a Centra zdraví - 10% sleva na nákup v nemocničním bistru - výhodný zaměstnanecký tarif od O2 i pro Vaši rodinu - Cafeterie - široký výběr benefitů ve výši až 5000 Kč ročně - finanční a dárková odměna za pracovní výročí - společenské a kulturní akce pro děti i dospělé - zdarma očkování proti chřipce - zdarma nadstandardní pokoj v případě Vaší hospitalizace - využití systému psychosociální intervenční služby ve zdravotnictví - bezplatný přístup do odborné knihovny
Poznámka:- pracovní poměr na dobu neurčitou - flexibilní výše pracovního úvazku (0,2 – 1,0) - flexibilní druh pracovního poměru (HPP/DPP/DPČ) - nástup možný ihned nebo dle dohody - směnný provoz
Kontakt:E-mail: nikola.hyblerova@nemcl.cz
Tel.: 487954033

ŽENSKÁ SESTRA/PORODNÍ ASISTENTKA / VŠEOBECNÁ SESTRA

Datum:15.03.2023 v 11:36
Místo/funkce:ŽENSKÁ SESTRA/PORODNÍ ASISTENTKA / VŠEOBECNÁ SESTRA
Pracoviště:klinika Gynclin s.r.o. Praha 9
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:- odbornou způsobilost (osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu) - zkušenost z oboru vítána - profesionální vystupování, empatii a výborné komunikační dovednosti - pozitivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost - iniciativu a týmového ducha - uživatelskou znalost práce na PC, znalost programu PC Doktor výhodou - znalost anglického jazyka výhodou
Jiné požadavky:
Co nabízíme:- pracovní poměr na plný úvazek i částečný úvazek - zázemí prosperující a stabilní společnosti - příjemné prostředí kliniky, která disponuje moderním přístrojovým vybavením - přátelský kolektiv - motivující finanční ohodnocení - lékařskou péči - občerstvení na pracovišti - vynikající dopravní dostupnost a možnost parkování - vzdělávací akce, lekce z cizího jazyka na pracovišti - 5 týdnů dovolené
Poznámka:Chcete-li se stát součástí našeho týmu, pak prosím zašlete své CV na e-mail info@gynclin.cz. Pro případný telefonický kontakt můžete volat na 777 207 179.
Kontakt:E-mail: info@gynclin.cz
Tel.: 777 207 179

SANITÁŘ/KA na odd. následné lůžkové péče v centru Prahy

Datum:15.03.2023 v 10:37
Místo/funkce:SANITÁŘ/KA na odd. následné lůžkové péče v centru Prahy
Pracoviště:Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi
Region:Středočeský kraj
Kvalifikační předpoklady:• Sanitářský kurz
Jiné požadavky:• spolehlivost, trpělivost a pracovitost • pozitivní a vlídný přístup k pacientům, zejména seniorům • práci ve směnném provozu s plánováním směn dle potřeb zaměstnance
Co nabízíme:Nabízíme pracovní pozici – SANITÁŘ/KA na odd. následné lůžkové péče v Nemocnici sv. Alžběty Na Slupi, s.r.o. v Praze, MZDOVÉ PODMÍNKY: 29 000 – 34 000 Kč + příplatky za služby, benefity Co nabízíme: • Pracovní úvazek na 1,0 (zkrácené úvazky) • Odměny před Vánocemi a dovolenou • Dotované stravování v místní jídelně s možností širokého výběru celodenní stravy, obědy za 40,- Kč • 3 dny in-dispozičního volna • 5 týdnů dovolené • Příspěvek na zdravotní, vzdělávací, kulturní, sportovní, aktivity, tzv. Benefit kartu v hodnotě 8. 400,- Kč/rok • Příspěvek na dovolenou 4000,- Kč/rok, • Podporu a úhradu vzdělávání • Příspěvek na školní pomůcky pro děti do 18 let • Příspěvek na nákup pracovní obuvi pro zaměstnance NLP • Rozšířené pracovní volno pro zaměstnance NLP • Přátelské prostředí a teambuildingové akce • Hospitalizace rodinného příslušníka v přímé linii na lůžkách NLP se slevou 50% • Ovoce, zelenina k dispozici na pracovišti • Bezplatnou infuzní terapii na podporu imunity 3x ročně • Doplňkové pracovní oblečení • Lokalitu v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností (pokud je volná kapacita, možnost ubytování a parkování v objektu nemocnice) • Závodního lékaře v budově nemocnice • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Poznámka:Nástup dohodou.
Kontakt:E-mail: zdenka.svehlova@alzbeta.cz
Tel.: 604509304

VŠEOBECNÁ / PRAKTICKÁ SESTRA na odd. následné lůžkové péče v centru Prahy

Datum:15.03.2023 v 10:35
Místo/funkce:VŠEOBECNÁ / PRAKTICKÁ SESTRA na odd. následné lůžkové péče v centru Prahy
Pracoviště:Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi
Region:Středočeský kraj
Kvalifikační předpoklady:odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona
Jiné požadavky:• spolehlivost, trpělivost a pracovitost • pozitivní a vlídný přístup k pacientům, zejména seniorům • práci ve směnném provozu s plánováním směn dle potřeb zaměstnance
Co nabízíme:Nabízíme pracovní pozici – všeobecná/praktická sestra na odd. následné lůžkové péče v Nemocnici sv. Alžběty Na Slupi, s.r.o. v Praze, MZDOVÉ PODMÍNKY: 39 000 – 47 000 Kč + příplatky za služby, benefity • Pracovní úvazek na 1,0 (zkrácené úvazky) • 3 dny in-dispozičního volna • 5 týdnů dovolené • Rozšířené pracovní volno pro zaměstnance NLP • Odměny před Vánocemi a dovolenou • Dotované stravování v místní jídelně s možností širokého výběru celodenní stravy, obědy za 40,- Kč • Příspěvek na zdravotní, vzdělávací, kulturní, sportovní, aktivity, tzv. Benefit kartu v hodnotě 8. 400,- Kč/rok • Příspěvek na dovolenou 4000,- Kč/rok • Příspěvek na školní pomůcky pro děti do 18 let • Příspěvek na nákup pracovní obuvi pro zaměstnance NLP • Podporu a úhradu vzdělávání • Hospitalizaci rodinného příslušníka v přímé linii na lůžkách NLP se slevou 50% • Ovoce, zeleninu k dispozici na pracovišti • Bezplatnou infuzní terapii na podporu imunity 3x ročně • Doplňkové pracovní oblečení • Lokalitu v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností (pokud je volná kapacita, možnost ubytování a parkování v objektu nemocnice) • Závodního lékaře v budově nemocnice • Přátelské prostředí a teambuildingové akce • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Poznámka:Nástup možný dle dohody.
Kontakt:E-mail: zdenka.svehlova@alzbeta.cz
Tel.: 604509304

Všeobecná sestra na jeden den v týdnu

Datum:15.03.2023 v 09:41
Místo/funkce:Všeobecná sestra na jeden den v týdnu
Pracoviště:Poliklinika IPP - Legerova
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Do příjemného pracoviště v Kardiologické ordinaci, přijmeme šikovnou všeobecnou sestru na jeden den v týdnu (PÁTEK). Jedná se o běžnou agendu práce na kardiologii (EKG, TK, ergometrie, kontrastní echo). Zkušenosti na obdobné pozici vítány.
Jiné požadavky:Praxi na obdobné pozici, odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb, spolehlivost, schopnost jednat s lidmi, trestní bezúhonnost.
Co nabízíme:Práci v akreditovaném, stabilním, prosperujícím zdravotnickém zařízení – motivující platové ohodnocení – krásné pracovní prostředí – přátelskou atmosféru – podmínky pro osobní a profesní rozvoj – hrazenou příplatkovou péči - 5 týdnů dovolené, 3 sick day, výbornou dopravní dostupnost – systém firemních benefitů (stravenkový paušál, multisport karta, příspěvek za doporučení).
Poznámka:Práce na HPP, úvazek 0,3.
Kontakt:E-mail: personalni@poliklinikaipp.cz
Tel.: není uveden

Všeobecná sestra na dermatologii

Datum:15.03.2023 v 09:40
Místo/funkce:Všeobecná sestra na dermatologii
Pracoviště:Centrum dermatologie - Štěpánská
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Do příjemného pracoviště Centra Dermatologie, přijmeme šikovnou všeobecnou sestru na plný úvazek. Praxe na obdobné pozici není nutná, důkladně Vás zaškolíme. Práce ve dvousměnném provozu (ranní 6:00 – 14:00, odpoledni 13:00 – 21:00) směny se většinou střídají po týdnu.
Jiné požadavky:Odborná způsobilost dle zákona č.96/2004Sb., samostatnost, spolehlivost, schopnost jednat s lidmi, trestní bezúhonnost.
Co nabízíme:Práci v akreditovaném, stabilním, prosperujícím zdravotnickém zařízení – motivující platové ohodnocení – příjemné pracovní prostředí a přátelskou atmosféru – podmínky pro osobní a profesní rozvoj – hrazenou příplatkovou péči - 5 týdnů dovolené, 3 sick day, - systém firemních benefitů (stravenkový paušál, multisport karta a další).
Poznámka:Práce na HPP, celý úvazek.
Kontakt:E-mail: personalni@poliklinikaipp.cz
Tel.: není uveden

Vrchní sestra/vedoucí přímé péče v domově se zvl. režimem

Datum:15.03.2023 v 09:07
Místo/funkce:Vrchní sestra/vedoucí přímé péče v domově se zvl. režimem
Pracoviště:Brno-Vinohrady
Region:Jihomoravský kraj
Kvalifikační předpoklady:SZŠ / VŠ v oboru všeobecná zdravotní sestra odborná způsobilost v oboru všeobecná sestra dle zák. č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:empatie, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost velmi dobré organizační a řídící dovednosti příjemné vystupování, asertivita, komunikativní osobnost důslednost, pečlivost, smysl pro odpovědnost, odolnost vůči stresu, loajalita, dobrá znalost práce na PC výhodou bude předchozí praxe v pobytové sociální službě či zkušenost se seniory
Co nabízíme:perspektivní práce s odpovídajícím finančním ohodnocením příjemné pracovní prostředí domova rodinného typu jednosměnný provoz, po-pá, 8 hod. denně dobrá dopravní dostupnost zvýhodněné stravování z vlastní jídelny
Poznámka:Náplň práce: vedení týmu sester a pečovatelek v malém zařízení rodinného typu (30 lůžek) a jejich motivace metodické vedení zdravotní a ošetřovatelské péče zastřešení poskytování komplexní zdravotní a ošetřovatelské péče bez odborného dohledu řízení a kontrola zdravotnické dokumentace vykazování odbornosti 913 na zdravotní pojišťovny rozpisy služeb personálu Nástup možný dle domluvy. Místo výkonu práce: Dům Naděje Brno-Vinohrady (domov se zvl. režimem), Velkopavlovická 13, Brno. Předpokládaná základní mzda až 45.000,--Kč.
Kontakt:E-mail: katerina.poplsteinova@nadeje.cz
Tel.: není uveden

Stomatologická asistentka

Datum:14.03.2023 v 19:06
Místo/funkce:Stomatologická asistentka
Pracoviště:Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:rtg snímky, xdent
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Dobrý den přeji, ráda bych našla na víkendy praci jako zubní instrumentářka - zubní pohotovost či ke stomatologickému křeslu v Praze . Časově domluvou , zaleží kde by ordinace byla a můj možný dojezd . To více ve zprávách ci emailu desideria@seznam.cz. Nastoupit mohu po domluvě ihned.Praxi mám :) Pěkný večer, Kateřina
Poznámka:těším se :)
Kontakt:E-mail: desideria@seznam.cz
Tel.: 725241630

Partneři ČESKÉ ASOCIACE SESTER