Burza práce - Přijmeme zaměstnance

Česká asociace sester neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.

mediJob Inzerce

Všeobecná sestra

Datum:05.04.2024 v 12:06
Místo/funkce:Všeobecná sestra
Pracoviště:Městská poliklinika Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Požadujeme způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:Dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce na PC, zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Co nabízíme:Nabízíme práci na HPP (úvazek 1,0) v jednosměnném provozu od pondělí do pátku v ambulanci praktických lékařů, odměňování dle nařízení vlády č.341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a osobní ohodnocení, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s dobrou dostupností MHD, velmi dobrý a stabilní kolektiv, výhodné zaměstnanecké stravování, 25 dní dovolené, možnost dalšího vzdělávání a další benefity.
Poznámka:Nástup možný ihned nebo dle dohody. Svůj strukturovaný životopis prosím zasílejte na níže uvedený e-mail. Děkuji Mgr. Táňa Darášová, personalistka
Kontakt:E-mail: darasova@prahamp.cz
Tel.: +420222924214

Všeobecná sestra do specializované ambulance

Datum:05.04.2024 v 12:03
Místo/funkce:Všeobecná sestra do specializované ambulance
Pracoviště:Městská poliklinika Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Požadujeme způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:Dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, schopnost práce na PC, zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Co nabízíme:Nabízíme práci na HPP (úvazek 1,0) v jednosměnném provozu od pondělí do pátku, odměňování dle nařízení vlády č.341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách, osobní ohodnocení, možnost navýšení při oboustranné spokojenosti, zajímavou práci pro neurologickou a endokrinologickou ambulanci, možnost profesního rozvoje v oblasti centrové léčby – podávaní biologické léčby, zajímavá práce, kde si sama organizujete pracovní čas v součinnosti s lékařem, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s dobrou dostupností MHD, přátelský kolektiv, 5 týdnů dovolené, dva dny indispozičního volna, zaměstnanecké stravování, možnost dalšího vzdělávání a další benefity.
Poznámka:Nástup možný ihned nebo dle dohody. Svůj strukturovaný životopis prosím zasílejte na níže uvedený e-mail. Děkuji Mgr. Táňa Darášová.
Kontakt:E-mail: darasova@prahamp.cz
Tel.: +420222924214

Všeobecná/praktická sestra

Datum:05.04.2024 v 10:11
Místo/funkce:Všeobecná/praktická sestra
Pracoviště:Medica Flora s.r.o. - ambulance gynekologie
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Všeobecná sestra, praktická sestra
Jiné požadavky:Kvalifikace všeobecné, praktické sestry či porodní asistentky. Uživatelská znalost práce na PC. Výhodou znalost ambulantního softwaru SmartMEDIX. Základy AJ. Asertivita, komunikativnost. Samostatnost.
Co nabízíme:Stabilní pracovní zázemí v gynekologické ambulanci s tradicí od roku 1993 přímo na metru A- stanice Flora Výše úvazku dle dohody. Mzda při 1,0 úvazku 40 000,- Náplň práce je převážně administrativního charakteru.
Poznámka:Nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis na níže uvedený e-mail.
Kontakt:E-mail: edita.hanakova@medicaflora.cz
Tel.: není uveden

všeobecná sestra chirurgická ambulance

Datum:05.04.2024 v 09:01
Místo/funkce:všeobecná sestra chirurgická ambulance
Pracoviště:Nemocnice Na Pleši s.r.o.
Region:Středočeský kraj
Kvalifikační předpoklady:Kvalif.vzdělání v oboru všeobecná sestra, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost.
Jiné požadavky:Spolehlivost, odpovědnost.
Co nabízíme:Jednosměnný provoz, práce v menší nemocnici v příjemném prostředí brdských lesů. Zajímavé platové podmínky, náborový příspěvek, podporu vzdělávání a profesního růstu. Pět týdnů dovolené, zvýhodněné bydlení v areálu nemocnice, slevy v nemocniční lékárně, zdarma hospitalizace rod. příslušníků na RHB oddělení, příspěvky na stravu, Sodexo, školička pro děti v areálu nemocnice, letní příměstské tábory pro děti, kulturní akce.
Poznámka:Nástup ihned.
Kontakt:E-mail: personalni@naplesi.cz
Tel.: 318541513

Sanitář/ka

Datum:05.04.2024 v 08:22
Místo/funkce:Sanitář/ka
Pracoviště:Praha 7
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:střední nebo střední odborné bez maturity sanitářský kurz
Jiné požadavky:CO BUDE NÁPLNÍ PRÁCE • pomocné práce v ambulanci chirurgie a na zákrokovém sálku • koordinace pacientů v čekárně • objednávání pacientů a evidence v zdravotnickém sw • další práce dle zadání zdravotní sestry/lékařky Co očekáváme: • odbornou způsobilost k výkonu povolání sanitáře • empatické, vstřícné a příjemné vystupování, pozitivní • související odborná praxe vítána • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilitu • zdravotní způsobilost • trestní bezúhonnost • aktivní a klientsky orientovaný přístup • organizační a komunikační schopnosti
Co nabízíme:• přátelské prostředí • zázemí silné a stabilní společnosti • profesionální tým • řadu firemních benefitů – 5 týdnů dovolené a 5 sick days, Multisport karta, stravenkový paušál v hodnotě 211 Kč a další • pracoviště přímo v srdci Letné • zajímavé a motivující finanční ohodnocení • zkrácený pracovní úvazek s možností prodloužení • nástup dle dohody • zodpovědnou a smysluplnou práci ve zdravotnictví
Poznámka:V případě zájmu zašlete životopis personalni@pp7.cz
Kontakt:E-mail: personalni@pp7.cz
Tel.: 775870892

Zdravotní sestra v ambulanci

Datum:04.04.2024 v 22:11
Místo/funkce:Zdravotní sestra v ambulanci
Pracoviště:MiniClinic, Praha 4
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Hledáme všeobecnou sestru pro práci v ambulantním zařízení specializovaném na internu, revmatologii, ortopedii, rehabilitaci, akupunkturu. Požadujeme odbornou způsobilost, znalost práce s PC, zkušenost s aplikacemi injekcí, EKG. Vítáme předchozí praxi v ambulanci, event. zkušenosti v rehabilitaci (není podmínkou).
Jiné požadavky:Spolehlivost, pečlivost, komunikační schopnosti, smysl pro humor, zájem o obor.
Co nabízíme:Práce v malém kolektivu ve zrekonstruovaných prostorách soukromého zdravotnického zařízení na Praze 4, Spořilov. Dobré platové ohodnocení, půlroční odměny, 5 týdnů dovolené, v případě zájmu stravenky, rehabilitační služby zdarma. Příjemné pracovní prostředí a rozmanitá práce. Pevný rozvrh po dohodě s ostatními sestrami. Částečný úvazek (16-20 hodin týdně, tj 2-3 dny v týdnu), HPP nebo DPP dle dohody.
Poznámka:Nástup možný ihned, nutné zaučení. Pište životopisy na mail nebo volejte, těšíme se na Vás.
Kontakt:E-mail: info@miniclinic.cz
Tel.: 261222077

všeobecná sestra

Datum:04.04.2024 v 19:58
Místo/funkce:všeobecná sestra
Pracoviště:FNKV-endoskopie Interní klinika
Region:
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost dle zákona č.96/2004 Sb.
Jiné požadavky:Týmová práce, zodpovědný přístup k práci a kolegům, zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Co nabízíme:Práci na endoskopických sálech. Propracovaný adaptační proces s profesionálním školitelem. 5týdnů dovolené +týden navíc po zapracování. Výborné platové podmínky. Kvalifikační vzdělávání (certifikované kurzy, specializační vzdělávání, semináře, kongresy aj.) benefity pro zaměstnance jako je FKSP, sleva v naší lékárně, dotovaná strava, program podpory zdraví.
Poznámka:Rádi mezi sebe přijmeme sestřičky, které by chtěly pracovat na endoskopických sálech. Není nutná praxe v tomto oboru. Jedná se o ranní provoz. Pro bližší informace kontaktujte staniční sestru Mgr.D.Ringsmuthovou přes email: danuse.ringsmuthova@fnkv.cz nebo mobil: 731418015.
Kontakt:E-mail: danuse.ringsmuthova@fnkv.cz
Tel.: +420731418015

ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA

Datum:04.04.2024 v 17:42
Místo/funkce:ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA
Pracoviště:MUDr. Kuvík Petr - Privátní stomatologická ordinace
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme ZDRAVOTNÍ SESTRU/ ZUBNÍ SESTRU/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKU do privátní stomatologické ordinace Praha 2 u Nám. Míru. Požadujeme vzdělání v oboru, práce je vhodná i pro pracovité a milé absolventky po zdravotnické škole nebo studentky dentální hygieny, praxe na stomatologii není podmínkou, čtyřruční asistence, práce s mikroskopem, příjemné vystupování, pečlivost, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti.
Jiné požadavky:ZDRAVOTNÍ SESTRA/ ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA - vhodné pro absolventky
Co nabízíme:Výborné platové podmínky, profesionální růst v oboru. Zaměstnanecké benefity. Praxe není nutná, rádi vše zaučíme. Práce v malém rodinném kolektivu pouze s jedním lékařem. HPP od pondělí do pátku (kratší pátky) a volné víkendy nebo dle dohody ev. i DPČ - zkrácený pracovní úvazek. Možnost NÁBOROVÉHO PŘÍSPĚVKU 15 000,-Kč. Nástup možný ihned.
Poznámka:V případě zájmu zasílejte CV + foto na e-mail: pavla@kuvik.cz nebo volejte pro bližší informace na telefon: 605 379 350
Kontakt:E-mail: pavla@kuvik.cz
Tel.: 605 379 350

Všeobecná sestra DOMÁCÍ PÉČE

Datum:04.04.2024 v 17:02
Místo/funkce:Všeobecná sestra DOMÁCÍ PÉČE
Pracoviště:Třebíč, Moravské Budějovice, Náměšť nad Oslavou, Jemnice
Region:Vysočina
Kvalifikační předpoklady:* ukončené SZŠ, VZŠ - odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu
Jiné požadavky:* vstřícný přístup k pacientům/klientům - vysoká míra empatie * komunikační schopnosti * spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost * ŘP skupiny B
Co nabízíme:* zajímavou práci, která má smysl * náborový příspěvek 50 000 Kč! * služební automobil k dispozici / proplácení cestovních náhrad * možnost práce na hlavní pracovní poměr nebo DPP/DPČ - FLEXIBILNÍ pracovní úvazek i pracovní doba * nadstandardní finanční ohodnocení - mzda + odměny * stravenkový paušál (navíc k výplatě cca 1900 Kč měsíčně čistého) * flexibilní pracovní doba a úvazek * pravidelná školení, podpora dalšího vzdělávání * 5 týdnů dovolené * dlouhodobá spolupráce u stabilního zaměstnavatele v oblasti domácí péče a osobní přístup, odpovídající zázemí
Poznámka:Hledáte práci v lokalitách Třebíč / Moravské Budějovice / Náměšť nad Oslavou / Jemnice a chcete si sami organizovat svůj pracovní den? Zajímá Vás životní příběh člověka, kterého ošetřujete? Umíte se samostatně a rychle rozhodovat? Pak hledáme právě Vás! Čekají na Vás klienti všech věkových skupin, kteří od Vás potřebují poskytnout odborné zdravotní výkony ve svém domácím prostředí. Vaším posláním a cílem je zlepšení zdravotního stavu a posílení soběstačnosti klientů. *** Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Dejte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vaši reakci. DIANA domácí péče s.r.o. & MediClinic a.s.
Kontakt:E-mail: kariera@mediclinic.cz
Tel.: 733 679 555

VŠEOBECNÁ / PRAKTICKÁ SESTRA na odd. následné lůžkové péče v centru Prahy MZDOVÉ PODMÍNKY: 41 000 - 50 000 Kč, příplatky za služby, benefity

Datum:04.04.2024 v 16:00
Místo/funkce:VŠEOBECNÁ / PRAKTICKÁ SESTRA na odd. následné lůžkové péče v centru Prahy MZDOVÉ PODMÍNKY: 41 000 - 50 000 Kč, příplatky za služby, benefity
Pracoviště:Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:• Odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona
Jiné požadavky:• Spolehlivost, trpělivost a pracovitost • Pozitivní a vlídný přístup k pacientům, zejména seniorům • Práci ve směnném provozu s plánováním směn dle potřeb zaměstnance
Co nabízíme:• pracovní úvazek na 1,0 (zkrácené úvazky) • 3 dny in-dispozičního volna • 5 týdnů dovolené • MZDOVÉ PODMÍNKY: 41 000 - 50 000 Kč, příplatky za služby rozšířené pracovní volno pro zaměstnance NLP • odměny před Vánocemi a dovolenou, mimořádné odměny • dotované stravování v místní jídelně s možností širokého výběru celodenní stravy, • (obědy za 50,- Kč) • příspěvek na dovolenou 4 000 – 6 000,- Kč/rok • příspěvek na zdravotní, vzdělávací, kulturní, sportovní, aktivity v hodnotě 12 000,- Kč/rok • podporu a úhradu vzdělávání • příspěvek na nákup pracovní obuvi pro zaměstnance NLP • bezplatnou infuzní terapii na podporu imunity 3x ročně a bezplatné očkování proti chřipce • podpora rodinných příslušníků (hospitalizace rodinného příslušníka v přímé linii na lůžkách NLP se slevou 50% a infuzní terapie pro rodinného příslušníka v přímé linii se slevou 50%) • přátelské prostředí a teambuildingové akce • masáže • občerstvení na pracovišti • doplňkové pracovní oblečení • lokalitu v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností (pokud je volná kapacita, možnost ubytování a parkování v objektu nemocnice) • závodního lékaře v budově nemocnice • nástup dle dohody
Poznámka:Nabízíme pracovní pozici praktická / všeobecná sestra na odd. následné lůžkové péče v Nemocnici sv. Alžběty Na Slupi, s.r.o. v Praze, která získala jako 1. zařízení NLP v Praze titul „Podnik podporující zdraví svých zaměstnanců.“ Nemocnice zajišťuje následnou lůžkovou péči s rozšířenou rehabilitací. O pacienty pečuje tým specialistů lékařů, RHB pracovníků a specializovaného ošetřovatelského personálu. Naším cílem je dosáhnout zdravotního stavu pacienta, který mu umožní návrat do běžného života při dosažení co nejvyšší možné míry samostatnosti. Nemocnice poskytuje také ambulantní péči celé řady odborných lékařů.
Kontakt:E-mail: zdenka.svehlova@alzbeta.cz
Tel.: 604509304

Všeobecná sestra - koordinátor/ka klinických studií na Klinice kardiologie - IKEM

Datum:04.04.2024 v 13:53
Místo/funkce:Všeobecná sestra - koordinátor/ka klinických studií na Klinice kardiologie - IKEM
Pracoviště:Institut klinické a experimentální medicíny
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Klinika kardiologie hledá všeobecnou sestru- koordinátora/koordinátorku do týmu koordinátorů klinických studií. Dáváte přednost práci v týmu a zároveň Vám vyhovuje práce v jednosměnném provozu? Tak právě Vás hledáme, neváhejte nám zaslat Váš životopis. Čeká Vás komplexní práce koordinátora klinických studí jako je administrativní vedení studie, spolupráce s pacienty, lékaři a zadavateli studií. Dále se můžete těšit na práci s databázemi, které jsou převážně v anglickém jazyce.
Jiné požadavky:- SZŠ, VOŠ nebo VŠ v oboru všeobecná sestra - Základní znalost anglického jazyka slovem i písmem - Vysoce zodpovědný přístup a schopnost samostatného rozhodování
Co nabízíme:- Superspecializované zdravotnické zařízení vybavené nejmodernějšími technologiemi - Práci na plný úvazek v jednosměnném provozu na špičkově vybaveném pracovišti ve stabilním týmu. Kvalitní zaškolení. - 5 týdnů dovolené a 5 dnů osobního volna - Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok - Výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb - Výhodné stravování přímo v IKEM - Možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM - Ubytování pro mimopražské uchazeče
Poznámka:Nástup je možný od 1. 5. 2024 nebo dle dohody.
Kontakt:E-mail: alena.balazova@ikem.cz
Tel.: 722982719

Všeobecná zdravotní sestra v domácí péči

Datum:04.04.2024 v 11:27
Místo/funkce:Všeobecná zdravotní sestra v domácí péči
Pracoviště:Praha 3
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra s praxí u lůžka alespoň 2 roky (požadujeme osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu). Hledáme energického člověka, který chce být součástí týmu, ve kterém je zájem o klienta a jeho prospěch ta nejvyšší hodnota.
Jiné požadavky:Pracujeme týmově, informace si předáváme, sdílíme a společně se radíme. Velký důraz klademe na vyhledávání vzájemného vztahu založeném na důvěře a porozumění. Zázemí máme v kanceláři u metra Želivského, kde je prostor pro administrativní činnost, porady i méně formální hovory, jinak pracujeme v terénu po celém území hl. m. Prahy.
Co nabízíme:Pracovní doba je 8-16 hod a to pondělí až pátek s občasnými víkendy, po kterých následují dva dny volna. Dobré platové podmínky 48.385,- až 52.824,-Kč/měsíc, benefity ve formě služebního telefonu, příspěvek na stravování a doprav, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy a školení. Práce v přátelském a vstřícném kolektivu.
Poznámka:Jsme nestátní zdravotnické zařízení s registrovanou službou osobní asistence. Poskytujeme propojené zdravotní, sociální a ergoterapeutické služby v domácím prostředí klienta.
Kontakt:E-mail: dpezra@kehilaprag.cz
Tel.: +420 272 738 332

SANITÁŘ/KA

Datum:04.04.2024 v 10:46
Místo/funkce:SANITÁŘ/KA
Pracoviště:Praha 6 - Ústav leteckého zdravotnictví
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Ústav leteckého zdravotnictví p.o. hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici sanitář/ka na operační sál jednodenní chirurgie.
Jiné požadavky:sanitářský kurz, praxi na obdobné pozici
Co nabízíme:Práce na HPP, plný úvazek, jednosměnný provoz, operační sál jednodenní chirurgie, dobré platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek FKSP na dovolenou, volnočasové aktivity, případně penzijní fond, závodní stravování, přátelský kolektiv
Poznámka:Ing. Veronika Vacíková
Kontakt:E-mail: personalni@ulz.cz
Tel.: 973212478

VŠOBECNÁ SESTRA V DOMOVĚ SENIORŮ

Datum:04.04.2024 v 09:58
Místo/funkce:VŠOBECNÁ SESTRA V DOMOVĚ SENIORŮ
Pracoviště:Praha 10
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Požadavky na uchazeče: Min. úplné střední vzdělání s maturitou – obor všeobecná sestra odborná způsobilost vyhlášky Ministerstva zdravotnictví ČR č.391/2014 Sb., o činnostech zdravotnických pracovníků a jiných odborných pracovníků
Jiné požadavky:Požadované znalosti: uživatelskou znalost MS Office znalost vyúčtování výkonů na zdravotní pojišťovny praxe v obdobném sociálním zařízení - výhodou Další dovednosti, schopnosti: velmi dobré komunikační schopnosti, práce s informacemi kladný vztah k práci se seniory schopnost samostatné i týmové práce odolnost vůči stresu, ochota, flexibilita, zdravotní způsobilost slušné vystupování
Co nabízíme:Nabízíme: nástupní plat: tř. 10 (dle odborné praxe až 41 780,- Kč) osobní příplatek letní, zimní a čtvrtletní odměny 5 týdnů dovolené zaměstnanecké benefity v rámci programu FKSP příjemné pracovní prostředí
Poznámka:V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis do 30. 4. 2024 na personální oddělení: Barbora Koldová, DiS., e-mail: personalni@csop10.cz, tel: 778 710 592 Daniela Strieglová, email: personalni1@csop10.cz, tel: 722 963 142
Kontakt:E-mail: personalni@csop10.cz
Tel.: není uveden

všeobecná sestra ordinace praktického lékaře

Datum:04.04.2024 v 09:32
Místo/funkce:všeobecná sestra ordinace praktického lékaře
Pracoviště:praktický lékař pro dospělé
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost dle zákona
Jiné požadavky:příjemné vystupování, pečlivost
Co nabízíme:hledám sestřičku do ordinace praktického lékaře na Praze 4, výborná dostupnost - metro Budějovická, krátká ordinační doba - 6h denně, 1x odpolední, jinak dopolední ordinace. Máme plné přístrojové vybavení (EKG, CRP, INR, glykHb, FOB, TK holter...),pestrá činnost (léčebné, preventivní, dispenzarizace,...). Ordinace je menší, příjemné pracovní prostředí.
Poznámka:nástup dle domluvy
Kontakt:E-mail: jana.mokrisova@email.cz
Tel.: není uveden

Všeobecná sestra na dermatologii

Datum:04.04.2024 v 08:48
Místo/funkce:Všeobecná sestra na dermatologii
Pracoviště:Centrum dermatologie - Štěpánská
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Do unikátního léčebného centra dermatologie, které se neustále rozvíjí, hledáme šikovnou sestru do provozu sanatoria. Praxe na obdobné pozici není nutná, důkladně Vás zaškolíme. Práce ve dvousměnném provozu (ranní 6:00 – 14:00, odpoledni 13:00 – 21:00) směny se většinou střídají po týdnu. Nabízíme příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou, náborový příspěvek a systém firemních benefitů. Pozice je vhodná i pro kandidáty kteří byli delší dobu mimo zdravotnictví a rádi by se do něj vrátili.
Jiné požadavky:Odborná způsobilost dle zákona č.96/2004Sb., samostatnost, spolehlivost, schopnost jednat s lidmi, trestní bezúhonnost.
Co nabízíme:Práci v akreditovaném, stabilním, prosperujícím zdravotnickém zařízení – náborový příspěvek 15.000, - Kč – motivující platové ohodnocení – příjemné pracovní prostředí a přátelskou atmosféru – podmínky pro osobní a profesní rozvoj – hrazenou příplatkovou péči – 5 týdnů dovolené, 3 sick day, - systém firemních benefitů (stravenkový paušál, benefitní karta, příspěvek za doporučení a další).
Poznámka:Práce na HPP, celý úvazek. Nástup ideálně od dubna, případně dle domluvy.
Kontakt:E-mail: personalni@poliklinikaipp.cz
Tel.: není uveden

ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA

Datum:03.04.2024 v 18:43
Místo/funkce:ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA
Pracoviště:MUDr. Kuvík Petr - Privátní stomatologická ordinace
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme ZDRAVOTNÍ SESTRU/ ZUBNÍ SESTRU/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKU do privátní stomatologické ordinace Praha 2 u Nám. Míru. Požadujeme vzdělání v oboru, práce je vhodná i pro pracovité a milé absolventky po zdravotnické škole nebo studentky dentální hygieny, praxe na stomatologii není podmínkou, čtyřruční asistence, práce s mikroskopem, příjemné vystupování, pečlivost, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti.
Jiné požadavky:ZDRAVOTNÍ SESTRA/ ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA - vhodné pro absolventky
Co nabízíme:Výborné platové podmínky, profesionální růst v oboru. Zaměstnanecké benefity. Praxe není nutná, rádi vše zaučíme. Práce v malém rodinném kolektivu pouze s jedním lékařem. HPP od pondělí do pátku (kratší pátky) a volné víkendy nebo dle dohody ev. i DPČ - zkrácený pracovní úvazek. Možnost NÁBOROVÉHO PŘÍSPĚVKU 15 000,-Kč. Nástup možný ihned.
Poznámka:V případě zájmu zasílejte CV + foto na e-mail: pavla@kuvik.cz nebo volejte pro bližší informace na telefon: 605 379 350
Kontakt:E-mail: pavla@kuvik.cz
Tel.: 605 379 350

ZDRAVOTNÍ SESTRY - ŠVÝCARSKO - PLAT OD 160 000 KČ

Datum:03.04.2024 v 16:58
Místo/funkce:ZDRAVOTNÍ SESTRY - ŠVÝCARSKO - PLAT OD 160 000 KČ
Pracoviště:ŠVÝCARSKO
Region:
Kvalifikační předpoklady:AV – CARE, s.r.o. příjme zdravotní sestry a další zdravotnický personál do ŠVÝCARSKA. Nabízíme práci ve špičkových švýcarských nemocnicích, privátních klinikách, soukromých penzionech pro seniory, domech s pečovatelskou službou, hospicích a dalších zařízeních. - NÁSTUP MOŽNÝ PRŮBĚŽNĚ PO CELÝ ROK - Přijmeme kvalifikované zdravotní sestry se zkušenostmi na odděleních perioperační péče, neurologie, chirurgie, intenzivní péče, anesteziologie, urgentní příjem, psychiatrie a další. Hledáme dále zdravotní sestry pro geriatrickou péči. Podmínkou jsou zkušenosti z péče o pacienty v rodinách, z práce v domovech důchodců, v pečovatelských domech, v léčebnách dlouhodobě nemocných, hospicích apod. Požadujeme souvislou praxi v nemocnicích a lékařských zařízeních v posledních letech a pokročilou znalost německého jazyka.
Jiné požadavky:POŽADUJEME: • Vzdělání v oboru (minimálně střední zdravotní škola, výhodou VOŠ, VŠ), • specializační vzdělání výhodou • prokazatelná praxe v oboru • praxe v německy mluvících zemích výhodou • středně pokročilá znalost německého jazyka (úroveň B1 - B2), • později cca do půl roku po nástupu do Švýcarska je nutné složit jazykovou zkoušku - mezinárodně platný certifikát z všeobecné němčiny B2 (např. Goethe Zertifikat B2) • ochota cestovat, poznávat novou kulturu, žít ve Švýcarsku, • samostatnost, flexibilita, odpovědnost, bezúhonnost.
Co nabízíme:NABÍZÍME: • Výborné pracovní podmínky, špičkové medicínské prostředí • atraktivní finanční ohodnocení (nástupní plat od 6000 CHF / od 160 000 Kč měsíčně!), • vyšší nástupní plat v případě vyššího dosaženého vzdělání, specializace a delší praxe, • další nárůst platu po zkušební době a další po uznání kvalifikace • odborné vzdělání, profesní rozvoj a možnost budovat kariéru v jedinečném systému švýcarské zdravotní péče, • zajištění pracovního povolení ve Švýcarsku, • asistenci na místě ve Švýcarsku během celého pracovního pobytu a pomoc s vyřízením všech formalit • veškeré výhody švýcarské zaměstnanecké smlouvy (přídavky na děti, dovolená, placené státní svátky atd.), • zajištěné ubytování.
Poznámka:V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj profesní životopis na e-mail info@avcare.eu Více informací naleznete na internetových stránkách www.avcare.eu INFORMAČNÍ LINKA: Česko: +420 608 720 709 , Slovensko: +421 948 528 588
Kontakt:E-mail: info@avcare.eu
Tel.: 608 720 709

Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / praktická sestra

Datum:03.04.2024 v 16:45
Místo/funkce:Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / praktická sestra
Pracoviště:Vinohradská 1201/159, Praha 10
Region:
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme praktickou zdravotní sestru, ženu či muže na HPP. Praxe u lůžka výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy, ve všem Vás rádi zaučíme.
Jiné požadavky:Pozitivní vztah k seniorům, pečlivost a vstřícnost. Základní dovednost s PC (Word, Excel).
Co nabízíme:Po zkušební době možnost výdělku až 43.000,- Kč . Příjemné pracovní prostředí se zahradou a výborné zázemí. Přátelský kolektiv, podpora vzdělávání a osobního rozvoje. Možnost přespání pro mimopražské.
Poznámka:Ve spolupráci s týmem zkušených lékařů, zdravotních sester a jiných odborných pracovníků se budete podílet na odborné zdravotní a sociální péči o naše klienty.
Kontakt:E-mail: hagibor@kehilaprag.cz
Tel.: 226235251

Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / všeobecná zdravotní sestra

Datum:03.04.2024 v 16:42
Místo/funkce:Židovská obec v Praze - Domov sociální péče Hagibor / všeobecná zdravotní sestra
Pracoviště:Vinohradská 1201/159, Praha 10
Region:
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme všeobecnou zdravotní sestru, ženu či muže na HPP. Praxe u lůžka výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy. Ve všem Vás rádi zaučíme.
Jiné požadavky:Pozitivní vztah k seniorům, pečlivost a vstřícnost. Základní dovednost s PC (Word, Excel).
Co nabízíme:Po zkušební době možnost výdělku až 55.000,- Kč. Příjemné pracovní prostředí se zahradou a výborné zázemí. Přátelský kolektiv, podpora vzdělávání a osobního rozvoje. Možnost přespání pro mimopražské.
Poznámka:Ve spolupráci s týmem zkušených lékařů, zdravotních sester a jiných odborných pracovníků se budete podílet na odborné zdravotní a sociální péči o naše klienty.
Kontakt:E-mail: hagibor@kehilaprag.cz
Tel.: 226235251

Partneři ČESKÉ ASOCIACE SESTER