Burza práce - Přijmeme zaměstnance

Česká asociace sester neodpovídá za obsah rubriky Burza práce.

mediJob Inzerce

všeobecná sestra

Datum:03.04.2024 v 13:17
Místo/funkce:všeobecná sestra
Pracoviště:paliatívní tým pro dospělé FN Motol
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:všeobecná sestra
Jiné požadavky:• komunikační schopnosti • schopnost týmové spolupráce • zkušenosti s PP výhodou • zájem o obor
Co nabízíme:Nabízíme zajímavou práci na 0,5-1,0 úvazku v renomované fakultní nemocnici v multioborovém konzilárním týmu paliativní péče, možnost získání znalostí a dovedností v PP. • 5 týdnů dovolené + 3 dny dalšího placeného volna navíc • motivující finanční ohodnocení • stabilní zázemí v prestižní akreditované nemocnici • kvalitní závodní stravování s dotovanou cenou • další benefity najdete na: https://www.fnmotol.cz/kariera/benefity
Poznámka:práce pouze ve všední dny, nejedná se o lůžkové oddělení, docházíme za pacienty na žádající kliniky
Kontakt:E-mail: blanka.richterova@fnmotol.cz
Tel.: 727972023

Zdrav.sestra ke starší dámě

Datum:03.04.2024 v 10:32
Místo/funkce:Zdrav.sestra ke starší dámě
Pracoviště:Egypt
Region:
Kvalifikační předpoklady:Všeobecná zdravotní sestra
Jiné požadavky:Praxe v oboru. Výhodou praxe v onkologii nebo Jip (není však podmínkou). Nutná angličtina! Schopnost cestovat s pacientkou.
Co nabízíme:Pobytové vízum, pracovní smlouva, cestování (rodina platí cestovní náklady). Slušné zacházení. Střídavé směny s druhou českou sestrou, která u rodiny již rok pracuje.
Poznámka:Onset immediately! I am looking for a general nurse for a private patient. Patient takes chemotherapy so it takes also a lot of medicine to be monitoring same as blood pressure, oxygen saturation etc. Experience and knowledge of English required! Nurse with experience in oncology patients or intensive care will be great advantage. Job seeker must have 100 % interest in work, be absolutely reliable and willing to travel to Switzerland, Greece or USA. Place of work is Egypt
Kontakt:E-mail: workinworld33@gmail.com
Tel.: 773052215

sestra na lůžkové oddělení - Praha 4

Datum:03.04.2024 v 10:25
Místo/funkce:sestra na lůžkové oddělení - Praha 4
Pracoviště:Praha - Háje
Region:
Kvalifikační předpoklady:Odborná způsobilost k výkonu povolání zdravotní sestry
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Klinika jednodenní chirurgie Palas Athéna hledá sestru na lůžkové oddělení. Máme pouze plánované výkony, pacienti ASA 1 a 2. Pracujeme ve směnném provozu pondělí - sobota ráno. Svátky volné. Nabízíme menší kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, každé pololetí mimořádné odměny a různé zaměstnanecké benefity.
Poznámka:Nástup možný ihned.
Kontakt:E-mail: ernestova@palas-athena.cz
Tel.: 603 888 432

Všeobecná sestra

Datum:03.04.2024 v 09:40
Místo/funkce:Všeobecná sestra
Pracoviště:Všeobecná Fakultní Nemocnice v Praze - IV INT. Klinika - Lůžkové oddělení
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Pracoviště: standardní lůžkové oddělení Úvazek: 1,0 Provoz: nepřetržitý (37,5 hod za týden) Datum nástupu: ihned nebo dle dohody Ukončil/a jste min. SŠ vzdělání (specializace v oboru vítána) Máte odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona 96/2004 Sb. Máte osvědčení k výkonu povolání bez odborného dohledu Jste absolvent/ka nebo ostřílený profík – u nás mají všichni dveře otevřené Zvládáte práci s PC na uživatelské úrovni Aktivní přístup k práci a zodpovědnost Vám nejsou cizí Jste schopný/á pracovat samostatně i v týmu Máte chuť učit se nové věci a jste flexibilní Můžete nám doložit morální a občanskou bezúhonnost (čistý trestní rejstřík) DEJTE NÁM O SOBĚ VĚDĚT A POJĎTE DO TOHO S NÁMI !
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Mimořádná odměna 10.000,- Propracovaný adaptační proces s plnou podporou mentora Zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy Možnost osobního i profesního růstu a podpora dalšího vzdělání Stabilní a motivující platové ohodnocení 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí, možnost ubytování pro mimopražské, příspěvek na stravování v jídelnách nebo stravenky, MultiSport karta, školka v areálu VFN a příměstské letní tábory pro děti zaměstnanců, zajímavé mimopracovní aktivity – společné sportovní akce a další.
Poznámka:CO U NÁS BUDETE DĚLAT ? Poskytovat ošetřovatelskou péči pacientům s převážně hepatogastroenterologickými diagnózami na standardním lůžkovém oddělení. Například pečovat o pacienty před a po endoskopických výkonech nebo ošetřovat pacienty vyžadující parenterální či enterální výživu.
Kontakt:E-mail: petra.kralova@vfn.cz
Tel.: 224962503

všeobecná sestra

Datum:02.04.2024 v 20:48
Místo/funkce:všeobecná sestra
Pracoviště:ordinace praktického lékaře
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:odborná způsobilost dle zákona
Jiné požadavky:milé vystupování, samostatnost
Co nabízíme:hledám sestřičku do ordinace praktického lékaře na Praze 4, výborná dostupnost - metro Budějovická, krátká ordinační doba - 6h denně, 1x odpolední, jinak dopolední ordinace. Máme plné přístrojové vybavení (EKG, CRP, INR, glykHb, FOB, TK holter...),pestrá činnost (léčebné, preventivní, dispenzarizace,...). Ordinace je menší, příjemné pracovní prostředí.
Poznámka:nástup podle domluvy
Kontakt:E-mail: jana.mokrisova@email.cz
Tel.: není uveden

ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA

Datum:02.04.2024 v 17:05
Místo/funkce:ZUBNÍ SESTRA/ ZDRAVOTNÍ SESTRA/ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA
Pracoviště:MUDr. Kuvík Petr - Privátní stomatologická ordinace
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Přijmeme ZDRAVOTNÍ SESTRU/ ZUBNÍ SESTRU/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKU do privátní stomatologické ordinace Praha 2 u Nám. Míru. Požadujeme vzdělání v oboru, práce je vhodná i pro pracovité a milé absolventky po zdravotnické škole nebo studentky dentální hygieny, praxe na stomatologii není podmínkou, čtyřruční asistence, práce s mikroskopem, příjemné vystupování, pečlivost, samostatnost, komunikační a organizační schopnosti.
Jiné požadavky:ZDRAVOTNÍ SESTRA/ ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA/ DENTÁLNÍ HYGIENISTKA - vhodné pro absolventky
Co nabízíme:Výborné platové podmínky, profesionální růst v oboru. Zaměstnanecké benefity. Praxe není nutná, rádi vše zaučíme. Práce v malém rodinném kolektivu pouze s jedním lékařem. HPP od pondělí do pátku (kratší pátky) a volné víkendy nebo dle dohody ev. i DPČ - zkrácený pracovní úvazek. Možnost NÁBOROVÉHO PŘÍSPĚVKU 15 000,-Kč. Nástup možný ihned.
Poznámka:V případě zájmu zasílejte CV + foto na e-mail: pavla@kuvik.cz nebo volejte pro bližší informace na telefon: 605 379 350
Kontakt:E-mail: pavla@kuvik.cz
Tel.: 605 379 350

Vrchní sestra klinického úseku NUDZ

Datum:02.04.2024 v 16:52
Místo/funkce:Vrchní sestra klinického úseku NUDZ
Pracoviště:Klecany
Region:
Kvalifikační předpoklady:Odborná a zdravotní způsobilost dle zákona č. 201/2017 Sb. SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání v oboru Min. 5 let praxe v oboru Zkušenosti s vedením kolektivu a s koordinační činností Dobré organizační schopnosti a komunikační dovednosti Samostatné rozhodování, inciativa, ochota, vstřícnost Uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook) Základy angličtiny Výhodou je praxe v oboru psychiatrie
Jiné požadavky:
Co nabízíme:Příjemné a moderní pracovní prostředí v nově vybudovaném výzkumném a medicínském ústavu Práci v příjemném, tvůrčím kolektivu Volné víkendy, Vánoce, svátky 6 týdnů dovolené 5 sick days (po zkušební době) Stravenky, penzijní připojištění Možnost požadavků na rozložení služeb Dětská skupina (jesle) Kavárna, kolárna, posilovna
Poznámka:Hlavní pracovní náplň je vedení a koordinace ošetřovatelské péče v lůžkové a ambulantní části kliniky NUDZ (akutní lůžkové psychiatrické oddělení, psychiatrická a neurologická ambulance, denní stacionáře, oddělení spánkové medicíny, neurofyziologie, MRI, fyzioterapie, ergoterapie, sociální oddělení).
Kontakt:E-mail: eva.hrdlickova@nudz.cz
Tel.: +420 777492223

diabetologická sestra

Datum:02.04.2024 v 16:35
Místo/funkce:diabetologická sestra
Pracoviště:Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:Všeobecná zdravotní sestra - glukometr, měření očního pozadí, EKG, edukace pacienta.
Jiné požadavky:Komunikativní, přátelská, ochota učit se. Práce na 3 dny v týdnu - středa ,čtvrtek a pátek dopoledne - pravidelně, nikoliv zástup.
Co nabízíme:Nadstandardní finanční ohodnocení, příjemný kolektiv, zaškolení samozřejmostí
Poznámka:Ordinace se nachází na Praze 11 - Chodov. Milan Kvapil s.r.o.
Kontakt:E-mail: petra.karova33@gmail.com
Tel.: petra.karova33@gmail.com

Všeobecná sestra na Oddělení kardiologie

Datum:02.04.2024 v 15:46
Místo/funkce:Všeobecná sestra na Oddělení kardiologie
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:specializovaná způsobilost výhodou, není však podmínkou, aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku 60.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, + 1 týden dodatkové dovolené navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Hledáme všeobecnou sestru do směnného provozu na celý úvazek. Nástup možný ihned + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a DODATKOVÁ DOVOLENÁ. Proč pracovat na našem oddělení? Interní klinika 1. LF UK a ÚVN, je jedna z největších klinik, a hlavně klinikou multioborovou. Lůžkový provoz je zajištěn na odděleních gastroenterologie, hepatologie a metabolismu, oddělení kardiologie, oddělení všeobecné interny, oddělení gastroenterologie – radiační onkologie a jednotky intenzivní péče. Máme zde rozsáhlé oddělení poskytující ambulantní péči mezi které patří endokrinologie, gastroenterologie, hepatologie, revmatologie, osteologie, nefrologie, kardiologie, cévní a plicní ambulance. Oddělení kardiologie poskytuje léčebně-diagnostickou péči ve vnitřním lékařství se specializací a zaměřením na kardiologicky a angiologicky nemocné. Kromě akutní interní a kardiologické péče připravuje pacienty též k výkonům prováděným v rámci Centra vysoce specializované kardiovaskulární péče. Tyto výkony jsou jednak arytmologické (elektrofyziologická vyšetření, ablační zákroky, včetně ablační léčby fibrilace síní s 3D mapováním, implantace trvalých kardiostimulátorů, včetně biventrikulárních, implantabilních defibrilátorů), jednak intervenční na věnčitých tepnách (koronární intervence u akutního infarktu myokardu nebo stabilní anginy pectoris včetně vyšetření hemodynamiky). S klinikou Kardiovaskulární chirurgie IKEM řeší pacienty indikované k chirurgické revaskularizaci věnčitých tepen, chirurgické i katetrizační náhradě chlopní a pacienty indikované k srdečním podporám nebo transplantaci srdce.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná sestra pro intervenční radiologii Radiodiagnostického oddělení

Datum:02.04.2024 v 15:44
Místo/funkce:Všeobecná sestra pro intervenční radiologii Radiodiagnostického oddělení
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:specializovaná způsobilost výhodou, není však podmínkou, aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku ve výši 120.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, + 1 týden dodatkové dovolené navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Hledáme všeobecnou sestru pro intervenční radiologii RDG oddělení do ranního provozu na plný nebo částečný úvazek. Nástup možný ihned nebo po dohodě + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a DODATKOVÁ DOVOLENÁ. Proč pracovat na našem oddělení? Pracoviště Intervenční radiologie RDG oddělení ÚVN patří mezi přední pracoviště svého druhu v ČR. Špičkový tým zajišťuje diagnostické a terapeutické endovaskulární výkony na cévním systému. Dominantně ve spolupráci s Neurochirurgickou klinikou 1. LF UK a ÚVN zajišťuje ošetření cévních anomálií na tepenném systému CNS. Dále je pracoviště součástí Komplexního cerebrovaskulárního centra ÚVN a zajišťuje tak urgentní ošetření pacientů s CMP. Mimo to se věnuje výkonům na břišních tepnách, tepnách dolních končetin, embolizaci nádorů, zavádění intravenózních portů a další vysoce specializované péči. Všeobecná sestra je plnohodnotnou součástí tohoto týmu a samostatně vykonává celou řadu odborných intervenčních a ošetřovatelských činností. Tomu odpovídá i nadprůměrné finanční ohodnocení. Nabízíme špičkové přístrojové vybavení, celé spektrum nejmodernějších endovaskulárních metod, stabilní pracovní zázemí a maximálně vstřícný přístup.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná sestra na Oddělení gastrointestinální endoskopie

Datum:02.04.2024 v 15:40
Místo/funkce:Všeobecná sestra na Oddělení gastrointestinální endoskopie
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:ZŠ/SŠ vzdělání, odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku 60.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, + 1 týden dodatkové dovolené navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Hledáme všeobecnou sestru na ranní provoz. Nástup možný po dohodě + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a DODATKOVÁ DOVOLENÁ. Proč pracovat na našem oddělení? Interní klinika 1. LF UK a ÚVN, je jedna z největších klinik, a hlavně klinikou multioborovou. Lůžkový provoz je zajištěn na odděleních gastroenterologie, hepatologie a metabolismu, oddělení kardiologie, oddělení všeobecné interny, oddělení gastroenterologie – radiační onkologie a jednotky intenzivní péče. Máme zde rozsáhlé oddělení poskytující ambulantní péči mezi které patří endokrinologie, gastroenterologie, hepatologie, revmatologie, osteologie, nefrologie, kardiologie, cévní a plicní ambulance. Oddělení gastrointestinální endoskopie (OGIE) zajišťuje široké spektrum diagnostické a terapeutické endoskopie zažívacího traktu, včetně urgentních výkonů. Prioritou oddělení je diagnostika a léčba premaligních a maligních onemocnění celého zažívacího traktu. Kromě standardních metod (endoskopie horní části trávicího traktu – gastroskopie; kolonoskopie; endosonografie – EUS; endoskopická retrográdní cholangiopankreatografie – ERCP) jsou prováděna další diagnostická vyšetření (kapslová endoskopie, pH-metrie a manometrie jícnu, anorektální manometrie a transientní elastografie jater). Oddělení je zaměřeno na vysoce specializované terapeutické výkony. Jde zejména o radiofrekvenční ablaci (RFA) Barrettova jícnu, endoskopickou mukozální resekci (EMR), endoskopickou submukózní resekci (ESD) a resekci celé stěny trávicí trubice (full-thickness resection – FTR) premaligních a maligních lézí trávicí trubice. V hepatobiliární oblasti se provádí kontrastní EUS s odběrem tkáně (fine needle aspiration biopsy – FNAB) a přímá vizualizace žlučových cest (SpyGlass) s možností laserové litotrypse. Invazivní vyšetření jsou podle potřeby prováděna s premedikací, event. pod dohledem anesteziologa v analgosedaci či celkové anestezii. Po invazivních výkonech s podáním intravenózních léčiv jsou pacienti dále sledováni na dospávacím pokoji.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná sestra do ambulance Oční kliniky 1.LF UK a ÚVN

Datum:02.04.2024 v 15:38
Místo/funkce:Všeobecná sestra do ambulance Oční kliniky 1.LF UK a ÚVN
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku ve výši 120.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Hledáme všeobecnou sestru do ambulance. Nástup možný po dohodě + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK. Proč pracovat na naší klinice? Chcete spolu s námi pracovat s nejmodernějšími přístroji a sledovat technologický progres v oftalmologii? Na naší klinice budete mít možnost rozvoje a dalšího vzdělávání. Řada našich sester se aktivně zapojuje v přednáškové a publikační činnosti.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

Odběrová sestra na Centrální odběry a příjem materiálu

Datum:02.04.2024 v 15:35
Místo/funkce:Odběrová sestra na Centrální odběry a příjem materiálu
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:praxe není podmínkou, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku 60.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, + 1 týden dodatkové dovolené navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Hledáme odběrovou sestru. Nástup možný ihned + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a DODATKOVÁ DOVOLENÁ.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná sestra do ambulance Oční kliniky 1.LF UK a ÚVN

Datum:02.04.2024 v 15:33
Místo/funkce:Všeobecná sestra do ambulance Oční kliniky 1.LF UK a ÚVN
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku ve výši 120.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Hledáme všeobecnou sestru do ambulance. Nástup možný po dohodě + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK Proč pracovat na naší klinice? Chcete spolu s námi pracovat s nejmodernějšími přístroji a sledovat technologický progres v oftalmologii? Na naší klinice budete mít možnost rozvoje a dalšího vzdělávání. Řada našich sester se aktivně zapojuje v přednáškové a publikační činnosti.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná sestra na lůžka Neurologického oddělení

Datum:02.04.2024 v 15:31
Místo/funkce:Všeobecná sestra na lůžka Neurologického oddělení
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku pro všeobecné sestry ve výši 60.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Hledáme sestru na lůžka neurologie. Nástup možný po dohodě + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK. Proč pracovat na našem oddělení? O našem oddělení: Neurologické oddělení poskytuje specializovanou neurologickou péči 24 hodin denně. Pokrývá celý obor neurologie dospělých a jeho hlavním zaměřením je problematika urgentní medicíny - akutní neurologická onemocnění. Od svého vzniku úzce spolupracuje s neurochirurgickou klinikou a radiodiagnostickým oddělením nemocnice. Mezi hlavní specializace oddělení patří: problematika cévních mozkových onemocnění, poranění CNS (neurotraumata), epileptologie, nádorová onemocnění CNS (neuroonkologie) a problematika onemocnění páteře s postižením nervových struktur páteřního kanálu. Lůžková část oddělení je členěná na standardní, intermediální a intenzivní (JIP) část, umístění nemocných se řídí závažností neurologického onemocnění. Od roku 2016 je neurologické oddělení součástí Ústavu klinických neurooborů. A jak hodnotí práci na NEU zaměstnanci oddělení? "Jsou zde výborné pracovní podmínky, moderně vybavené pracoviště a útulné prostředí. Na NEU je skvělý kolektiv lékařských i nelékařských pracovníků a vedení, které se řídí heslem: spokojený personál rovná se spokojený pacient!" Jana, všeobecná sestra NEU "Naprosto skvělá spolupráce mezi kolektivem standardního oddělení, intermediálu a JIP a výborná zpětná vazba "lékař - sestra", stejně tak skvělá spolupráce mezi sestrou a sanitářem." Monika, ošetřovatelka NEU.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

Vedoucí sestra pro Centrum duševního zdraví pro Prahu 6

Datum:02.04.2024 v 15:28
Místo/funkce:Vedoucí sestra pro Centrum duševního zdraví pro Prahu 6
Pracoviště:Nad Alejí 1881/29 162 00 Praha 6-Břevnov
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:flexibilita a ochota učit se novým věcem, zájem o týmovou spolupráci a práci v ambulanci i v terénu, výhodou jsou pracovní zkušenosti s prací s lidmi s duševním onemocněním a řidičský průkaz, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:úvazek 0,5 - 1,0 v denním provozu, náborový příspěvek při plném úvazku 60.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), pestrou a kreativní práci s jednotlivci a rodinami se zkušeností s duševním onemocněním, práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Centrum duševního zdraví pro Prahu 6 hledá vedoucí sestru do svého týmu. Nástup možný ihned + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK. Centrum péče o duševní zdraví v Praze 6 hledá všeobecnou/psychiatrickou sestru. CDZ pro Prahu 6 je společným projektem ÚVN a FOKUS Praha, z.s. (poskytovatel sociálních služeb). Jedná se o zcela novou službu v systému péče o lidi s duševním onemocněním, která je založena na převážně terénní práci multidisciplinárního zdravotně-sociálního týmu, s důrazem na podporu pacientů v jejich v přirozeném prostředí. Pacienti tak fungují více samostatně a mohou být aktivně zapojeni do společnosti. Cílem Ministerstva zdravotnictví je vytvořit v následujících letech síť až 100 Center duševního zdraví, která budou rozmístěná rovnoměrně po celé republice. Máte zkušenost s vedením lidí? Láká vás práce v malém a pohodovém týmu? Nemáte rád/a rutinu a stereotyp? Zajímá Vás problematika duševních onemocnění? Pokud ano, práce v Centru duševního zdraví pro Prahu 6 může být pro Vás tou správnou volbou. Centrum duševního zdraví pro Prahu 6 - Centrum duševního zdraví pro Prahu 6 (cdz6.cz).
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná sestra na Oddělení operačních sálů (URO/GYN)

Datum:02.04.2024 v 15:25
Místo/funkce:Všeobecná sestra na Oddělení operačních sálů (URO/GYN)
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, odborná způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:specializovaná způsobilost výhodou, není však podmínkou, praxe na operačních sálech výhodou, aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku pro všeobecné sestry ve výši 120.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), zvláštní příplatek za práci na operačním sále 4.500 Kč měsíčně + osobní ohodnocení, práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Hledáme sestru na urologicko-gynekologický úsek. Nástup po dohodě + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK. Proč pracovat na našem oddělení? Láká Vás prostředí operačních sálů? Přijďte mezi nás. Čeká Vás zajímavá a akční práce, učení se instrumentování a asistence u operačních výkonů. Podporujeme další vzdělávání a naučíme Vás samostatně organizovat práci v oboru perioperační péče. Jsme spojený úsek urologie a gynekologie. Máme celkem 3 operační sály, z toho jeden je robotický, s novým systémem Da Vinci Xi. V rámci urologického sálu používáme Holmiový laser. Gynekologie má od loňského roku nový operační sál, který je špičkově vybaven laparoskopickou věží s obrazovou kvalitou ve 4K, hysteroskopickou věží na endoskopie dutiny děložní. Pracuje zde 11 všeobecných sester, většina tady z nás tu pracuje už několik let, jsme stabilní a přátelský tým. Vzhledem k tomu, že jsme spojené úseky, umíme a musíme umět postupy na obou oborech, což nás baví a naplňuje. Stereotyp tu nenajdete. Každý den je tu jiný a jinak zajímavý.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

Všeobecná sestra na Oddělení dlouhodobé péče

Datum:02.04.2024 v 15:23
Místo/funkce:Všeobecná sestra na Oddělení dlouhodobé péče
Pracoviště:Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání, odbornou způsobilost odpovídající zákonu č. 96/2004 Sb.
Jiné požadavky:vstřícný, empatický přístup a zájem o obor, praxe v geriatrii a interních oborech výhodou, aktivní a zodpovědný přístup k práci, schopnost týmové spolupráce, znalost práce na PC, zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Co nabízíme:náborový příspěvek při plném úvazku ve výši 60.000 Kč (výplata ve dvou částech po 6 a 12 měsících), práce v prestižním zdravotnickém zařízení vybaveném nejmodernějšími technologiemi, zázemí stabilní státní příspěvkové organizace MO, propracovaný adaptační proces pro nové kolegy pod vedením zkušeného školitele, bezpečné, moderní a nekuřácké pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené + 5 dnů dalšího pracovního volna navíc, + 1 týden dodatkové dovolené navíc, systém Cafeteria e-Benefity, příspěvek na penzijní připojištění, karta MULTISPORT, mateřská školka Střešovanka, dotované stravování v zaměstnanecké jídelně, pro mimopražské možnost ubytování, sleva 15 % v lékárně ÚVN a v prodejně zdravotnických potřeb, program podpory zdraví (široká škála sportovních i společenských akcí), další služby (kosmetika, sauna, masáže, kavárna, prodejny potravin, Czech POINT a další), podpora dalšího vzdělávání (prohlubování/zvyšování kvalifikace, certifikované kurzy, stáže, praxe apod.).
Poznámka:Hledáme všeobecnou sestru do směnného provozu pro ODP. Nástup možný po dohodě + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a DODATKOVÁ DOVOLENÁ. Proč pracovat na našem oddělení? Komplex naší péče na oddělení tvoří zdravotní, ošetřovatelská a sociální péče poskytovaná pacientům, kteří v souvislosti s vyšším věkem, zdravotními obtížemi a snížením soběstačnosti potřebují pravidelnou, odbornou a lidsky přívětivou péči. Hledáme pro rozšíření sesterského týmu kolegu/kolegyni do nepřetržitého provozu s představou a potřebou poskytovat pacientům celostní, individualizovanou péči s ohledem na jejich jedinečnost a důstojnost, spolupracovat na zlepšení soběstačnosti, obnově sebeobsluhy, doléčení a stabilizaci stavu, vše vedeno snahou zapojit pacienta zpět do běžného života a aktivit.
Kontakt:E-mail: kariera@uvn.cz
Tel.: (+420) 973 203 602, 973 202 745

ASISTENT/KA fyzioterapeuta na odd. následné lůžkové péče do nemocnice v centru Prahy, mzdové podmínky 32 000 – 38 000 Kč

Datum:02.04.2024 v 15:02
Místo/funkce:ASISTENT/KA fyzioterapeuta na odd. následné lůžkové péče do nemocnice v centru Prahy, mzdové podmínky 32 000 – 38 000 Kč
Pracoviště:Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:• středoškolské vzdělání s maturitou, pozice je vhodná i pro zdravotní sestry, nebo absolventy (minimálně sanitářský kurz, nebo kurz rehabilitačního pracovníka)
Jiné požadavky:• zdravotní způsobilost • spolehlivost, trpělivost pracovitost a týmového ducha • pozitivní a vlídný přístup k pacientům, zejména seniorům
Co nabízíme:• 3 dny in-dispozičního volna • 5 týdnů dovolené • rozšířené pracovní volno pro zaměstnance NLP • mzdové podmínky: 32 000 – 38 000 Kč • odměny před Vánocemi a dovolenou, mimořádné odměny • dotované stravování v místní jídelně s možností širokého výběru celodenní stravy, • (obědy za 50,- Kč) • příspěvek na dovolenou 4 000 – 6 000,- Kč/rok • příspěvek na zdravotní, vzdělávací, kulturní, sportovní, aktivity v hodnotě 12 000,- Kč/rok • podporu a úhradu vzdělávání • příspěvek na nákup pracovní obuvi pro zaměstnance NLP • bezplatnou infuzní terapii na podporu imunity 3x ročně a bezplatné očkování proti chřipce • podpora rodinných příslušníků (hospitalizace rodinného příslušníka v přímé linii na lůžkách NLP se slevou 50% a infuzní terapie pro rodinného příslušníka v přímé linii se slevou 50%) • přátelské prostředí a teambuildingové akce • masáže • občerstvení na pracovišti • doplňkové pracovní oblečení • lokalitu v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností (pokud je volná kapacita, možnost ubytování a parkování v objektu nemocnice) • závodního lékaře v budově nemocnice • nástup dle dohody
Poznámka:Nabízíme pracovní pozici – ASISTENT/KA fyzioterapeuta Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi, s.r.o. v Praze, která získala jako 1. zařízení NLP v Praze titul „Podnik podporující zdraví svých zaměstnanců.“ Nemocnice zajišťuje následnou lůžkovou péči s rozšířenou rehabilitací. O pacienty pečuje tým specialistů lékařů, RHB pracovníků a specializovaného ošetřovatelského personálu. Naším cílem je dosáhnout zdravotního stavu pacienta, který mu umožní návrat do běžného života při dosažení co nejvyšší možné míry samostatnosti. Nemocnice poskytuje také ambulantní péči celé řady odborných lékařů.
Kontakt:E-mail: zdenka.svehlova@alzbeta.cz
Tel.: 736662718

FYZIOTERAPEUT/KA na oddělení následné lůžkové péče do nemocnice v centru Prahy, mzdové podmínky 38 500 – 45 000 Kč

Datum:02.04.2024 v 14:59
Místo/funkce:FYZIOTERAPEUT/KA na oddělení následné lůžkové péče do nemocnice v centru Prahy, mzdové podmínky 38 500 – 45 000 Kč
Pracoviště:Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi
Region:Praha
Kvalifikační předpoklady:o VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru fyzioterapie – i bez praxe
Jiné požadavky:o zdravotní způsobilost o spolehlivost, trpělivost pracovitost a týmového ducha o pozitivní a vlídný přístup k pacientům, zejména seniorům
Co nabízíme:o pracovní úvazek na 1,0 (zkrácené úvazky) o 3 dny in-dispozičního volna o 5 týdnů dovolené o rozšířené pracovní volno pro zaměstnance NLP o mzdové podmínky: 38 500 – 45 000 Kč o odměny před Vánocemi a dovolenou, mimořádné odměny o dotované stravování v místní jídelně s možností širokého výběru celodenní stravy, o (obědy za 50,- Kč) o příspěvek na dovolenou 4 000 – 6 000,- Kč/rok o příspěvek na zdravotní, vzdělávací, kulturní, sportovní, aktivity v hodnotě 12 000,- Kč/rok o podporu a úhradu vzdělávání o příspěvek na nákup pracovní obuvi pro zaměstnance NLP o bezplatnou infuzní terapii na podporu imunity 3x ročně a bezplatné očkování proti chřipce o podpora rodinných příslušníků (hospitalizace rodinného příslušníka v přímé linii na lůžkách NLP se slevou 50% a infuzní terapie pro rodinného příslušníka v přímé linii se slevou 50%) o přátelské prostředí a teambuildingové akce o masáže o občerstvení na pracovišti o doplňkové pracovní oblečení o lokalitu v centru Prahy s výbornou dopravní dostupností (pokud je volná kapacita, možnost ubytování a parkování v objektu nemocnice) o závodního lékaře v budově nemocnice o nástup dle dohody
Poznámka:Nabízíme pracovní pozici – FYZIOTERAPEUT/KA do Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi, s.r.o. v Praze, která získala jako 1. zařízení NLP v Praze titul „Podnik podporující zdraví svých zaměstnanců.“ Nemocnice zajišťuje následnou lůžkovou péči s rozšířenou rehabilitací. O pacienty pečuje tým specialistů lékařů, RHB pracovníků a specializovaného ošetřovatelského personálu. Naším cílem je dosáhnout zdravotního stavu pacienta, který mu umožní návrat do běžného života při dosažení co nejvyšší možné míry samostatnosti. Nemocnice poskytuje také ambulantní péči celé řady odborných lékařů.
Kontakt:E-mail: zdenka.svehlova@alzbeta.cz
Tel.: 736662718

Partneři ČESKÉ ASOCIACE SESTER